Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336 796-283-666
d...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:30 więcej
 

O nas

Nasza żłobek mieści się w przestronnym, parterowym lokalu. Dzieci mają do dyspozycji dużą salę pobytu. W lokalu jest też szatnia i łazienka.  Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

 

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Placówka zlokalizowana jest na Gdańskich Szadółkach, na przeciwko sklepu Żabka - Potęgowska 12. Jest to boczna ulica od Stężyckiej -w samym centrum nowych bloków i osiedli pełnych małych dzieci.
Jak wygląda lokal?
Nasza żłobek mieści się w przestronnym, parterowym lokalu. Dzieci mają do dyspozycji dużą salę pobytu. W lokalu jest też szatnia i łazienka. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu.
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.
Jak liczna jest grupa/grupy?
W naszym żłobku mamy 20 miejsc, dzieci są w jednej grupie. Jest to jedna z najbardziej kameralnych placówek.
Ile jest opiekunek w żłobku?
Maluszkami opiekują się 3 wspaniałe i doświadczone opiekunki, które współpracują z nami już od wielu lat.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Potęgowska).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Oceny (1)

Alicja Urbańska
Termin usługi: sierpień 2023

Wszystkim rodzicom życzę, aby trafili na tak wspaniałe, ciepłe, wspierające opiekunki, jak Ciocie: Patrycja, Madzia i Victoria (a wcześniej Ciocie Angelika i Klaudia) Mój synek za chwilę kończy żłobkową przygodę i będę wdzięczna do końca życia wszystkim Ciociom, za opiekę, troskę, wsparcie w trudnych chwilach zarówno dla malucha jak i rodziców. Nieoceniona pomoc. Pani Dyrektor ma wielkie szczęście, że posiada taki wspaniały zespół Polecam Akademię Malucha całym sercem wszystkim rodzicom, szukającym wspaniałej placówki dla swoich pociech

Żłobki

6.0