Ankieta zakończona

Czy używałe(a)ś kiedyś produktów wyprodukowanych na bazie konopi?

tak, korzystam z nich regularnie

zdarzyło mi się, ale nie robię tego regularnie

paliłe(a)m marihuanę, nic poza tym

nie, ale chętnie spróbuję

nie i nie odczuwam takiej potrzeby

  • Łącznie głosów: 418
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Zauważasz problem śmieci w przestrzeni publicznej?

Ankieta z artykułu

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie