BIMIT- BIS - Sprzedaż i Serwis Telefonów Komórkowych

BIMIT- BIS - Sprzedaż i Serwis Telefonów Komórkowych

Wybierz numer

58 710-07-94 58 320-35-88
b...@bimit-mita.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Autoryzowany Serwis GSM i Naprawa Telefonów Komórkowych telefonów znanych producentów:
- wymiana wyświetlaczy / wymiana szybek
- Apple iPhone, Samsung, Sony, Microsoft, Huawei, LG, Maxcom
-
Rozpoczęliśmy działalność w 2001 roku lokując się jako lider na mapie Trójmiasta. Realizujemy gwarancyjne naprawy Samsung i Maxcom oraz pogwarancyjne wszystkich producentów telefonów komórkowych tj. Apple, Sony, Microsoft, LG, Huawei. Profesjonalny serwis GSM Gdańsk. Naprawiamy gwarancyjnie jak i pogwarancyjnie wyświetlacze, szybki, mikrofony, głośniki i wszystko, co może Ci się zepsuć :) Zapraszamy!

Zobacz na naszej stronie:
- Autoryzowany serwis Samsung Gdańsk
- Naprawa telefonów Gdańsk
- Wymiana Szybki w telefonie
- Wymiana wyświetlacza w telefonie

2001 to rok, w którym wystartował Nasz serwis. Od tego czasu Bimit-Bis nieustannie pomaga swoim klientom dbając o ich telefony komórkowe.
Jesteśmy autoryzowany serwisem Samsung klasy Premium, co wyróżnia Nas na rynku. Dodatkowo zajmujemy się serwisowaniem telefonów polskiej marki Maxcom.
Działamy na Grunwaldzkiej 28/1 w Gdańsku od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 oraz w soboty 10:00-14:00.

Serwis GSM BIMIT-BIS Gdańsk

Obsługujemy gwarancyjnie telefony Samsung, Wiec jeśli masz problem ze swoją S7, S6 edge, A5 lub jakimkolwiek modelem, to znajdziesz u Nas ratunek. Ale to nie wszystko - Każdy Maxcom także zostanie w mig doprowadzony do stanu zgodnego ze specyfikacja.

Realizujemy też pogwarancyjne naprawy telefonów wszystkich producentów - Sony, Huawei, Apple, LG, Maxcom, Microsoft, Samsung, Więc jeśli masz problem z telefonem, który nie jest objęty gwarancją producenta - zapraszamy Cię do Nas!

Mamy stały monitoring, krótki czas naprawy oraz profesjonalną obsługę - to wszystko po to, by spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania Naszych klientów.

Doświadczeni technicy przeprowadzają szereg napraw. Gwarancyjnie zajmiemy się telefonami Samsung i Maxcom - mamy autoryzacje tych producentów - wymienimy wyświetlacz lub szybkę, naprawimy każdą usterkę. Serwis pogwaranycyjny prowadzimy dla wszystkich producentów: Huawei, Apple iPhone, Microsoft, Sony, LG. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, dzięki czemu nie będzie dla Nas problemem udzielenie Ci fachowej pomocy. Naprawimy wyświetlacz, głośnik, mikrofon, złącze ładowania, kamerę, wibracje, wymienimy szybkę, itd.

- Autoryzowany serwis Samsung Gdańsk
- Naprawa telefonów Gdańsk
- Wymiana Szybki w telefonie
- Wymiana wyświetlacza w telefonie
- Serwis GSM Gdańsk

Oceny (4)

Tetarlan
Termin usługi: sierpień 2023

hjahjsajsjhhakskahskhkaa

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
krystek509
Termin usługi: kwiecień 2023

Wszystko na najwyższym poziomie.Polecam

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Andrzej S
Termin usługi: grudzień 2022

Do serwisu oddany telefon z powodu braku zasięgu - diagnoza ze strony serwisu: uszkodzona płyta główna (ok. 800zł). Po odmowie wymiany zaproponowano przeczyszczenie styków - może pomoże. Dostałem wiadomość o tym że telefon jest do odbioru, przez telefon powiedziano mi że nie udało się naprawić telefonu. Odbierając telefon w serwisie powiedziano ze problem już nie występuje. Po oddaniu do niezależnego serwisu powiedziano mi że odłączono antenę - problem rozwiązany. Odradzam.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

1.0
Łukasz
Termin usługi: październik 2022

Tragiczny poziom usług. Oddałem telefon do naprawy płatnej. Problemem było zawieszenie się na ekranie startowym (bootloader). Nie udało się wgrać oprogramowania. Winna okazała się płyta główna. Nie to jest jednak problemem. Kłopot stanowi to, że telefon jest w innym stanie niż przed oddaniem do naprawy. Wcześniej było możliwe wejście w tryb serwisowy (recovery) a po odbiorze już nie - mimo zapewnień obsług, że telefon jest w takim samym stanie jak przy oddawaniu do naprawy. Nie mogłem sprawdzić tego na miejscu, gdyż telefon został zwrócony mi z rozładowaną do zera baterią. Napisałem maila do serwisu, żeby jakoś rozwiązać tę sytuację. Niestety nie raczyli odpowiedzieć. Odradzam korzystania z ich usług.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

1.8