Najlepsze sklepy i serwisy rowerowe Gdańsk

Oceny (11)

Melon
Termin usługi: kwiecień 2022 

Fachowy Service- polecam, solidna robota ,markowe czesci zamienne pelna profesja ,korzystam przynajmniej 2 razy do roku od 6 lat.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Xx
Termin usługi: maj 2021 

Serwis z dobra organizacja, zawsze wszystko zrobione tak jak oczekuje. Przy okazji odbioru roweru można w sezonie uraczyć się lodami rzemieślniczymi, które są na miejscu polecam

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Łukasz
Termin usługi: lipiec 2017 

Uczciwa i kompetentna firma dzięki czemu mój rower i ja czujemy się tam bezpiecznie. Polecam wszystkim.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Grzegorz
Termin usługi: wrzesień 2016 

Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi w tym serwisie.Korzystałem z kilku serwisów w Gdańsku ale z tak szybkim załatwianiem sprawy nigdzie się nie spotkałem wszędzie tylko się słyszy że trzeba czekać kilka dni bo to sezon, a tu naprawa koła w 1 dzień wlasciwie kilka godz. chociaż widziałem dużo rowerów czekających na serwis. Do tego miła obsługa która doradzi na temat doboru odpowiednich części.Ceny nie wygórowane. Polecam.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.0
Adam
Termin usługi: 23.05.2016 

Oddałem rower na serwis i w wyniku centrowania szprych uszkodzeniu uległa obręcz. Rzekomo obręcz była "zużyta" więc musiałem ponieść dodatkowy koszt - zakup nowego koła. Popełniłem błąd nie sprawdzając tego koła dokładniej przy odbiorze roweru. Dwa tygodnie później zorientowałem się, że szprychy są nie naciągnięte a koło wymaga centrowania. Pan w serwisie oznajmił mi, że to normalne, więc nie mam co liczyć na naprawę w ramach reklamacji. Nie miałem już sił się wykłócać, bo czułem jakbym rozmawiał ze ścianą. Gorąco NIE polecam tego miejsca i lecę szukać lepszego serwisu.

Sklepy i serwisy rowerowe

1.0
Śledź
Termin usługi: 17 sierpnia 

Polecam ten serwis. Odebrałem rower po 5 dniach roboczych i jeździ jak nowy. Cena przystępna, polecam przegląd ze smarowaniem. Jest "wow".

Sklepy i serwisy rowerowe

5.0
Andrew Ch.
Termin usługi: ostatni tydzień 

Trafiłem do serwisu z uwagi, iż jest blisko mojego miejsca zamieszkania. Jestem miło zaskoczony. wysoka jakość obsługi, przystępne ceny. Serwisuję rower od ponad roku. Polecam gorąco.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Emilka
Termin usługi: 15.06.2013 

Bardzo polecam serwis, fachowa i szybka obsługa, naprawa hamulców praktycznie "od ręki", w przystępnej cenie. Szukałam w kilku miejscach w Gdańsku, ale bez skutku. W razie problemów na pewno jeszcze tam zawitam - widać, że angażują się w to co robią :)

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
muppet
Termin usługi: 13.05.2013 

Bardzo miła obsługa, rower zrobiony w ciągu 1 dnia! Telefonicznie powiadomienie o terminie odbioru. Polecam!

Sklepy i serwisy rowerowe

5.6
Licealista
Termin usługi: 13.09.12r 

Bardzo miły kontakt z obsługą, o dodatkowych kosztach poinformowany telefonicznie. Rower był gotowy następnego dnia. Polecam wszystkim ten serwis, na pewno jeszcze skorzystam

Sklepy i serwisy rowerowe

5.6
Michał
Termin usługi: Lipiec 2012 

Sprawnie, sympatycznie, szybko. Świetny kontakt z serwisantem. O ewentualnych dodatkowych kosztach serwisu byłem informowany na bieżąco. Uczciwe podejście do klienta. Polecam.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0