enviklim - montaż Klimatyzacji, wentylacja, pompy ciepła, rekuperacja

enviklim

Wybierz numer

669-024-077
b...@enviklim.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/14 - enviklim Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - enviklim Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - enviklim Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - enviklim Gdańsk +11 1
 

O nas

Firma enviklim w swojej ofercie zwiera szeroki zakres usług dotyczący:

-montażu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, pomp ciepła,
-doboru urządzeń,
-projektowaniem systemów MultiSplit wraz z dokumentacją
               Tworzymy komfort życia - w mieszkaniach, biurach, hotelach

Oferujemy usługi z zakresu klimatyzacji, doboru sprzętu, projektu, realizacji i serwisu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczegółowe informacje o naszych usługach można znaleźć online lub skontaktować się z obsługą klienta.

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Zapraszamy do zapoznania się z nią. Zajmujemy się kompleksową obsługą domów, mieszkań, biur, hoteli.

Naszym celem jest bycie waszym partnerem w codziennych problemach i rozwiązywanie ich.

                                                            Gwarancja jakości.

Posiadamy certyfikat Autoryzacyjny instalacji urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, co oznacza, że klimatyzatory zamontowane przez nas nie tracą gwarancji. Służymy pomocą w doborze mocy oraz rodzaju urządzenia. Zapraszamy także do skorzystania z oferty naszych urządzeń, które charakteryzują się wysoką jakością, co gwarantuje wieloletnie działanie sprzętu. 
W przypadku instalacji MultiSplit zapraszamy do kontaktu, a nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa i zaprojektuje instalacje wraz z dokumentacją.
Jesteśmy zawsze odpowiedzialni za wykonane prace. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z ogrzewaniem, wentylacją lub klimatyzacją, zrobimy wszystko, aby je rozwiązać . W naszej pracy używamy tylko materiałów posiadających gwarancję producenta.

Oceny (8)

Andrzej
Termin usługi: czerwiec 2023

Monataz klimatyzacji w bloku odbyl sie bardzo sprawnie. Firma jest bardzo profesionalna, przygotowala wycene zaproponowano mi odpowiednie jednostki do pomieszczenia, z ktorych jestem bardzo zadowolony.Zanim sie tego podjelem przeprowadzilem rozmowy z paroma innymi firmami, jednak zaufalem firmie Envilklim i nie zaluje. Nawet po parau tygodniach gdy utracilem polaczenie telefonu z jednostka klimatyczna ( celem zdaknego sterowania) Panowie przyjechali i polaczyli objasnili raz jeszcze. Cena wykonania montazu byla bardzo konkurencyjna w stosunku do innych firm. Bardzo polecam ta firme.

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
Jan Pawełek ELMAL
Termin usługi: sierpień 2022

Krótki czas oczekiwania na realizację,szybki i sprawny montaż,przystepna cena,polecam

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
Adam Robert
Termin usługi: sierpień 2022

Wczoraj miałem montaż klimatyzacji marki Mitsubishi w mieszkaniu .Wiatrak był montowany na balkonie. Od samego początku miałem świetne info od Pana Krzystofa gdyż porównywałem różne jednostki .Montaż przebiegał płynnie a wszelkie elektryczne zagwostki zostały szybko ogarnięte przez chłopaków.Jestem zadowolony i uważam,że wszystko zostało wykonane tak jak powinno.Firmę enviklim polecił mi znajomy ,który też porównywał oferty rynkowe . Jeśli zastanawiacie się nad montażem tego luxusu w swoim mieszkaniu lub biurze to warto do nich zadzwonić .

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
Katarzyna Liedtke
Termin usługi: kwiecień 2022

Montaz klimatyzacji w sklepie spozywczym wszystko super pelen profesjonalizm szefa w doborze sprzetu a instalatorzy I liga super robota dziekujemy.

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
krzysztof
Termin usługi: sierpień 2018

Extra robota czysto szybko tanio pięknie!!!

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
Alan
Termin usługi: 19.02.2017 r.

Początkowo zamówiłem chłopaków z Enviklim w celu zainstalowania klimatyzacji, po fachowej robocie i instalacji klimatyzatora w nietypowej obudowie zleciłem też instalacje dość skomplikowanych kamer, której nikt nie chciał się podjąć. Stąd tak wysoka ocena, chłopaki zamiast iść na łatwiznę lubią podjąć bardziej ambitne wyzwania, które wymagają nie tylko umiejętności, ale też myślenia. Wszystkim gorąco polecam!

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
serwis opon
Termin usługi: 21-07-2016

chłopcy uwinęli się sprawnie s instalacją klimatyzacji w biurze, zostawili po sobie porządek i ład, wszystko wyjaśnili i byli bardzo mili :)

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

6.0
Ogrody
Termin usługi: 02.07.2013

Miła, fachowa obsługa i efekt gwarantowany! Bo lepiej zrobić coś porządnie, niż po łebkach! i za to Was lubię!:)

Usługi remontowe i budowlane

6.0