Gdzie zjeść : wkrótce otwarcie, w Gdańsk

(4)
 • Otwarte
 • Obszar
 • Kuchnia
 • Dodatkowe opcje
 • Wybierz lokalizację

  Anuluj Zatwierdź

  Wybierz lokalizację

  Nie znaleziono

  Zatwierdź

  Zaznacz miejsce na mapie

  lub Wybierz dzielnice
wybrane filtry:
Planowane otwarcie: Lato 2024
m...@gmail.com pokaż

Recenzje kulinarne

 • Jemy na mieście: Marmolada Chleb i Kawa - karmi dobrze i nie drenuje portfela
  Pamiętam ten dzień, kiedy w Gdańsku 11 lat temu pojawiła się pierwsza śniadaniownia, a przynajmniej jedna z pierwszych. Zazdrościłam wtedy Warszawie pysznych śniadań na mieście i nie mogłam uwierzyć, że w Gdańsku wciąż nic takiego nie ma. Wtedy powstała Marmolada Chleb i Kawa we Wrzeszczu przy ul. Słonimskiego 5. Ostatnio w cyklu "Jemy na mieście" pisałam o restauracji My Story w Gdyni. Za dwa tygodnie przeczytacie relację z wizyty w Mimosie (już tam byłam).
  14 czerwca 2024 (142 opinie)
 • Jemy na mieście: niebanalna restauracja My Place w Gdyni
  Istnieje wiele mitów związanych z hotelowymi restauracjami. Niektórzy uważają je za miejsca dostępne jedynie dla gości hotelu, zbyt ekskluzywne albo z drogimi, ale mało oryginalnymi daniami. Być może kiedyś tak było, ale obecnie takie lokale wyróżniają się urozmaiconym, sezonowym i często autorskim menu, które często inspirowane jest kuchnią regionalną. Jedną z hotelowych restauracji odwiedziłam niedawno w towarzystwie koleżanek. Wybrałyśmy się do My Place bar&restaurant, która mieści się w Hotelu My Story w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 14. W poprzednim odcinku cyklu "Jemy na mieście" pisałam o restauracji Moja Gruzja na Zaspie. Za dwa tygodnie przeczytacie relację z wizyty w śniadaniowni Marmolada Chleb i Kawa (już tam byłam).
  31 maja 2024 (74 opinie)
 • Jemy na mieście: Moja Gruzja na Zaspie karmi dobrze i tanio
  Kolejnym przystankiem na mojej kulinarnej trasie było rodzinne bistro Moja Gruzja na Zaspie, działające praktycznie w samym środku osiedla Młyniec przy ul. Pilotów 3/6. Jak oceniam tę wizytę wraz z moimi koleżankami, które mi towarzyszyły? W poprzednim odcinku cyklu "Jemy na mieście" pisałam o Garden Food&Cafe na Morenie. Za dwa tygodnie przeczytacie relację z wizyty w restauracji My Place w Gdyni (już tam byłam).
  17 maja 2024 (119 opinii)

Wydarzenia kulinarne

Katalog.trojmiasto.pl -Wkrótce otwarcie

Mąka i Kawa

Gdańsk
Doki

Pizzerie

Planowane otwarcie

Lato 2024

Barista i Bambino

Gdańsk
Sucha 37 B

Kawiarnie i herbaciarnie

Planowane otwarcie

lato 2024

Cesky Port

Gdańsk
Targ Sienny 5

Restauracje

Planowane otwarcie

25 czerwca 2024

Gdzie zjeść

Gdzie zjeść w Trójmieście, Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Wybierać można spośród prawie 2 tysięcy miejsc. Restauracje, pizzerie, pierogarnie, burgerownie, naleśnikarnie, bary mleczne lub smażalnie ryb. Kuchnia roślinna (wegetariańska, wegańska), owoce morza, kuchnia tradycyjna, meksykańska, indyjska czy grecka - wszystko na co masz ochotę znajdziesz w Trójmieście oraz przewodniku po trójmiejskich lokalach "Gdzie zjeść".