Konferencja Mobilna 2017

27.09.2017
Stary Maneż

Trojmiasto.pl

Dla ludzi, którzy o mobilnych trendach
chcą wiedzieć wszystko

II Konferencja Mobilna
- nowe perspektywy, nowe horyzonty

Podczas konferencji mobilnej

 • porozmawiamy o profilu użytkowników mobile
 • poznamy zachowania użytkowników mobile
 • odkryjemy twarz cappingu
 • dowiemy się jak łączyć reklamę na desktopie i mobile
 • przeniesiemy się w niedaleki świat przyszłości, a także przybliżymy co kryje się za wirtualną rzeczywistością

Plan konferencji

Rejestracja od 09:30

 • 09:30 Networking przy kawie i muffinach
 • 10:00 Rozpoczęcie konferencji - powitanie przez Michała Kaczorowskiego, Prezesa Trojmiasto.pl
 • 10:10 Zachowania użytkowników mobile - Monika Mikowska
 • 10:50 Mariaż reklamy mobile-desktop - Jacek Kotarbiński
 • 11:30 Capping w mobile - Łukasz Kłosowski
 • 12:00 Poczęstunek
 • 12:30 Wirtualna rzeczywistość w mobile - Natalia Hatalska
Monika Mikowska

Monika Mikowska

Współwłaścicielka agencji Mobee Dick, zajmującej się projektowaniem i badaniem rozwiązań internetowych oraz opracowywaniem strategii dla rozwiązań mobilnych. Wiodąca w Polsce specjalistka ds. mobile UX design. Autorka popularnego bloga jestem.mobi, nagrodzonego Wyróżnieniem Specjalnym w konkursie Blog Roku 2013. Autorka cenionych raportów branżowych np.: “POLSKA.JEST.MOBI”, "BANK.JEST.MOBI", "Marketing mobilny w Polsce”, Wykładowca i mentorka kierunku UX Design na Uniwersytecie SWPS. Wykładowca na AGH i WSE w Krakowie i Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Materiały do pobrania
Jacek Kotarbiński

Jacek Kotarbiński

Ekonomista, ekspert w zakresie marketingu strategicznego, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą. Doktorant Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1990 roku praktycznie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju ich konkurencyjności. Autor bestsellerowej „Sztuki Rynkologii”. Keynote wielu konferencji branżowych, trener biznesu, doradca i mentor innowacyjnych firm oraz startupów. Felietonista "Forbes Polska". Autor "Subiektywnego bloga o sztuce marketingu" kotarbinski.com.

Materiały do pobrania
Łukasz Kłosowski

Łukasz Kłosowski

Założyciel GoMobi.pl, pierwszego serwisu branży mobile i mobile marketing. Wieloletni dziennikarz mediów branżowych. Na swoim koncie ma liczne publikacje także w najważniejszych mediach drukowanych, w tym w dzienniku "Rzeczpospolita" i miesięczniku "Press". Autor oraz wydawca publikacji poruszających specjalistyczne zagadnienia, w tym "Case studies mobile marketing", raportu "mShopper","Mobile advertising sprzedaje", "Wideo mobile 2016" oraz "Płatności cyfrowe 2016".

Materiały do pobrania
Natalia Hatalska

Natalia Hatalska

Analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością - infuture hatalska foresight institute. Autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki "Cząstki przyciągania". Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych. Nagrodzona przez Geek Girls Carrots Srebrną Marchewką za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami.

Materiały do pobrania

Chcesz wziąć udział w Konferencji Mobilnej?

Skontaktuj się z nami: konferencja@trojmiasto.pl

Zapraszamy