mBit internet technology

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

mBit

Wybierz numer

58 783-86-66 731-624-875
b...@mbit.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - mBit Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - mBit Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - mBit Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - mBit Gdańsk +11 1
 

O nas

Obsługa informatyczna firm, usługi teleinformatyczne,
Stały dostęp do Internetu kablowo, światłowodowo i radiowo ,
Dostęp do Internetu dla biznesu
Kompleksowa obsługa informatyczna firm (Outsourcing IT)
Strony Internetowe, grafika
Firma mBit Internet Technology powstała w roku 2004 w Gdańsku, jednak nasze doświadczenia w zakresie dostępu do Internetu i usług związanych z tą usługą sięgają 2001 roku, kiedy to powstała pierwsza sieć komputerowa w Gdańsku Wrzeszczu. Od tego czasu przeszliśmy wiele zmian i ciągle rozwijamy się dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy Dostawcą Usług Internetowych (ISP), w 100% firmą polską. Od początku swojej działalności nasza oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesu ( firm ).

Pragniemy, aby przy każdym kontakcie z naszą firmą otrzymali Państwo trafną i skuteczną poradę od kompetentnego specjalisty. Dlatego staramy się ciągle podnosić nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, prezentacjach oraz organizowanych przez przodujące firmy branży informatycznej konsultacjach.

Ambicją firmy mBit Internet Technology jest wykorzystywanie najnowszych, najbardziej niezawodnych technologii, gwarantujących nieprzerwane działanie naszych usług 24 godziny na dobę. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, co pozwala na szybkie i profesjonalne wykonanie usług. Dzięki dobrej współpracy z naszymi dostawcami sprzętu gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny i ekspresowe terminy realizacji.

Jesteśmy firmą informatyczno-telekomunikacyjną , która dostosowuje się do potrzeb klienta i na nie dynamicznie reaguje , w sposób wyjątkowo elastyczny. Zlecenia oraz prace serwisowe wykonujemy niezależnie od pory dnia, dzięki czemu firmy korzystające z naszych usług nie muszą wprowadzać przerw w pracy.

Ze względu na stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych, w oparciu o technologię światłowodową kablową lub radiową baza naszych klientów , zarówno biznesowych jaki i indywidualnych stale się powiększa. Do naszych klientów zaliczyć można m.in. klientów sektora publicznego duże firmy korporacyjne jak i duża ilość przedsiębiorstw prywatnych oraz bardzo duża liczbę osób prywatnych , które są zadowolone ze wspólnej współpracy, które też po za dostarczanym łączem Internetowym , korzystają z telewizji kablowej , telefonu stacjonarnego a zrazem obsługujemy informatycznie , gdzie budujemy sieci wewnętrzne kablowe jak i światłowodowe od podstaw łączenie z monitoringiem CCTV ( kamerami ) , centralami telefonicznymi itp.
Na przestrzeni ostatnich lat, poprzez rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej, sieć mBit objęła swoim działaniem m.in. takie miejscowości jak: Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, i wiele innych miejscowości wokół tych aglomeracji.

Oceny (39)

Tomasz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2021

Korzystam z mBit od ponad dwóch lat, jestem bardzo zadowolony (światłowód). Bardzo niska awaryjność, dobry support i przystępne ceny. Nigdy nie miałem problemu z transmisją w deklarowanej prędkości. Generalnie polecam. PS. Opinia niesponsorowana :)

Odpowiedź obiektu:

dziękujemy za opinie i polecamy się na przyszłość :)

Dostawcy internetu

5.8
Adam
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2019

Polecam z czystym sumieniem. Net w dobrej cenie, szybki, żadnych przerw w łączności, tak właśnie powinno to wyglądać u każdego z dostawców.

Dostawcy internetu

6.0
Maniek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2018

"stałe łącze” nadal pozostaje najlepszym możliwym wyborem a w mbicie i po światłowodzie mam 300MB/s a śmiga 400Mb/s tak ze polecam wszystkm

Dostawcy internetu

5.7
Marcin
Termin usługi: marzec 2024

Pingi niskie, transfery akceptowalne, awarii prawie nie ma a jeśli się zdarzają, to po kwadransie są usuwane. Lokalny dostawca to niebo a ziemia względem wielkich operatorów typu Orange i inni. Jestem bardzo zadowolony.

Dostawcy internetu

5.8
Marcin
Termin usługi: listopad 2023

Nieduża firma internetowa jednak właśnie przez to docenia małych klientów. Z rynku wiem, że mBit jest w stanie poprowadzić łącza światłowodowe tam, gdzie duży operator nie widzi biznesowego sensu i po prostu nie opłaca się dużemu graczowi poprowadzić światłowodu - a mBit właśnie nam go zapewnia. Kiedy zdarzają się uszkodzenia, bo ktoś wjedzie samochodem w skrzynkę na osiedlu i siada połączenie to technicy pojawiają się w zasadzie w ciągu paru chwil. Nie ma potrzeby czekania na swoją kolejkę jak to kiedyś miałem u gigantów internetowych, gdzie kilku techników obsługiwało tysiące klientów. I to właśnie im w mojej ocenie mBit zawdzięcza sukces firmy, bo to są stali pracownicy (korzystam już 3 rok i zawsze widzę tych samych chłopaków) którzy na pamięć znają rozmieszczenie swoich sieci.

Dostawcy internetu

6.0
Wieloletni klient
Termin usługi: styczeń 2024

Dostawcę oceniam dobrze, nie ma problemów z internetem, w razie jakichś awarii zawsze jest szybka reakcja serwisu. Jednak mam drobne zastrzeżenia co do biura obsługi klienta. Przysyłają co jakiś czas błędne monity za niby nieopłacony konkretny miesiąc sprzed kilku lat. Człowiek się denerwuje, sprawdza wyciągi, okazuje się że wszytko było opłacone na czas. Po zwróceniu uwagi ani razu nie przeczytałam słowa przepraszam, tylko że to blad automatu i tyle. Teraz również - dostałam maila że mam zweryfikować moja umowę czy mi się przypadkiem nie kończy albo nie skończyła, bo w takim przypadku naliczy się wyższa opłata. Ja mam weryfikować jako klient czy przypadkiem umowa mi się nie kończy? Chyba raczej dostawca powinien się zainteresować kończąca się umowa i zaproponować nową?

Dostawcy internetu

4.5
Migdałowa :)
Termin usługi: listopad 2023

Polecam, profesjonalne podejście do klienta, bezawaryjność

Dostawcy internetu

6.0
Marcin
Termin usługi: marzec 2018

Nie dawno podłączono mi internet radiowy . 20 Mb/s i działa jak należy . Czasem zdarza się mu zawiesić ale po chwili wszystko wraca do normy. Polecam ! 100% lepszy od LTE .

Dostawcy internetu

5.8
Kwiaciarnia
 

4 kamery i cały system w pół dnia i całość ładnie działa

Monitoring, telewizja przemysłowa

5.5
Mariusz
Termin usługi: 04-03-2015

Szybko, sprawnie, efektywnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra znajomość branży. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

Serwis komputerów

5.8
Magda
Termin usługi: 2013/2014

Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Bardzo miła obsługa,zawsze pomocni, mała awaryjność.

Dostawcy internetu

6.0
Bozenka
Termin usługi: ponad pol roku

mam internet i jestem bardzo zadowolona

Dostawcy internetu

6.0
Piotr
Termin usługi: bardzo dobra

korzystam z usług mBit od prawie od początku istnienia firmy i nie mam zastrzeżeń

Dostawcy internetu

6.0
Sandra S
Termin usługi: 09.2013

W zasadzie same superlatywy.Sprzęt został naprawiony od ręki za atrakcyjną cenę do tego szybko i co najważniejsze działa bez zarzutu. mBit jest wart polecenia

Serwis komputerów

5.8
rafał
Termin usługi: 04.09.2013

obsługa- świetna brak problemów z komunikacją usługi- pełen profesjonalizm, dokładna i rzetelna praca plus kosmetyka sprzętu wykonana na miejscu czas realizacji- "pędzikiem" :) ceny - jak najbardziej przystępne, miarodajne do wykonanej usługi

Serwis komputerów

6.0
mariusz
Termin usługi: 2013 wrzesień

Bardzo rzeczowy i miły kontakt. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Krótki termin naprawy. Robią rzeczy na które inne serwisy nie mają czasu i chęci. Gorąco polecam Wszystkim bo warto!!!

Serwis komputerów

6.0
Aleksandra M.
Termin usługi: od IX.2012

bardzo dobry kontakt, jakość usługi też bardzo dobra, jestem zadowolona z wyboru :)

Dostawcy internetu

5.7
Mxwójcik
Termin usługi: 16.01.2013

Polecam wszystkim mBit. Przede wszystkim ogromnie wysoki poziom obsługi klienta, pełen profesjonalizm oraz doradztwo. Jeżeli chcesz być obsłużony jak prawdziwy klient koniecznie odwiedź mBIt. Bez względu na to czy dajesz komputer do czyszczenia 1szt. czy kupujesz 10 komputerów. Polecam.

Serwis komputerów

6.0
Karen
Termin usługi: od 10.10.2012

Bardzo atrakcyjna oferta, stałe łącze, dość szybkie. Raz na jakiś czas, tak może raz na dwa-trzy miesiące są przerwy w dostawie internetu, ale zawsze nie dłużej niż dwie godziny. Bardzo pomocna pani pod numerem telefonu, mili panowie, którzy zakładają router, zdecydowanie polecam.

Dostawcy internetu

5.2
Wojciech
Termin usługi: 10.05.2008.

Jestem stałym klientem firmy mBit, (mNet) całodobowo i bezawaryjnie, prędkość łącza niezakłamana (sprawdzone wszystkimi dostępnymi SpeedTesterami), ogólnie polecam, wszystko zgodnie z ofertą :-)))

Dostawcy internetu

5.0