malinowski.dietetyk

malinowski.dietetyk

Wybierz numer

601-673-292
m...@malinowskidietetyk.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/4 - malinowski.dietetyk Sopot 4
 • Zdjęcie 2/4 - malinowski.dietetyk Sopot 3
 • Zdjęcie 3/4 - malinowski.dietetyk Sopot 2
 • Zdjęcie 4/4 - malinowski.dietetyk Sopot 1
 

O nas

Nazywam się Michał Malinowski, jestem dietetykiem i psychologiem, albo psychologiem i dietetykiem, różnie bywa.
Łączę te dwie specjalności w różnych proporcjach, w zależności od tego, czego akurat wymaga ode mnie dana chwila.
Po kilkunastu latach pracy zawodowej wiem, jak nieodzownym elementem dobrej pracy dietetyka, jest byciem psychologiem. Mógłbym nawet powiedzieć, że bycie psychologiem jest brakującym elementem w rozwiązaniu większości problemów związanych z odżywianiem.

Jestem jednym z pierwszych dietetyków w Polsce, którzy swoją drogę zawodową związali z indywidualną praktyką w gabinecie, i tak już od 15 lat z naprawdę wielką satysfakcją i zaangażowaniem staram się pomagać wszystkim, którzy trafiają na moją „kozetkę”. Spektrum problemów, z którymi się na co dzień mierzę, jest naprawdę najszersze z możliwych, gdyż pracuję zarówno z osobami chorującymi na anoreksję, niedowagę, nadwagę, jak i otyłość olbrzymią.

Ukończyłem Akademię Medyczną w Bydgoszczy, gdzie zdobyłem tytuł dietetyka klinicznego oraz SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie, gdzie z wyróżnieniem zdobyłem tytuł psychologa. W dziedzinie nauki nie powiedziałem jeszcze ostatecznego słowa i mam nadzieję w nieodległej naukowo perspektywie, obronić swoją rozprawę doktorską z zakresu psychologii zdrowia, motywacji i odżywiania.

Moje życie kręci się wkoło dietetyki, żywienia i odżywiania.

Od 15 lat w gabinecie i 10 lat online pracuję indywidualnie z pacjentami zgodnie z najbardziej aktualną nauką na temat odżywiania człowieka. W sposób ciągły staram się poszerzać swoją wiedzą, zarówno na tematy związane z żywieniem, jaki i psychologią zdrowia i motywacji. Przez wszystkie lata zbierania doświadczeń, myślę, że udało mi się wypracować optymalny sposób pracy w gabinecie, przynoszący najlepsze i najtrwalsze efekty.

Opinie (1)

Paulina
Termin skorzystania z usługi: maj 2021

Z usług poradni korzystam od niespełna 2 miesięcy. Czuję się rewelacyjnie. Przepisy są pyszna i proste w wykonaniu, uwagi jakie podałam podczas wywiadu (pierwszego spotkania) zostały całkowicie uwzględnione. Waga leci w dół. A wszystko w sympatycznej atmosferze, polecam!

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

5.6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6