stat
PATRONAT

Octopus Film Festival

W dniach 3-8 sierpnia Octopus Film Festival powraca do Gdańska na 4. edycję, by zaoferować żądnym przygód widzom sześć dni wypełnionych po brzegi najciekawszym i najlepszym kinem gatunkowym z całego świata!

Zgodnie ze złotą zasadą sequeli, ta edycja będzie jeszcze większa i bardziej szalona niż poprzednie (ale spokojnie, nie lecimy jeszcze w kosmos). Znany z pierwszych trzech edycji cykl Nowe Kino Gatunkowe w tym roku zamieni się w Konkurs Główny festiwalu. Widzowie zobaczą w nim tytuły, które nie były wcześniej prezentowane stacjonarnie w Polsce i będą mogli wcielić się w rolę jurorów decydując, który z nich otrzyma główną nagrodę.

W żadnym wypadku nie rezygnujemy jednak z tego, co świadczy o wyjątkowości Octopusa. Retrospektywy i seanse z pasma sekcji specjalnych będą odbywały się przy Ulicy Elektryków, a program uzupełnią spotkania z gośćmi i wyjątkowe, rozsiane po całym mieście pokazy, w przypadku których miejsce projekcji koresponduje z gatunkiem i fabułą wyświetlanego filmu.

Wszystko to sprawi, że po długich miesiącach pod znakiem lockdownów i ogladania filmów w wirtualnej rzeczywistości internetu, Octopus przypomni widzom, na czym polega prawdziwa magia kina - nieoczywistego, intrygującego i przełamującego granice, a przede wszystkim przeżywanego z innymi kinomanami i to na dużym ekranie - w końcu offline!

Pierwsze ogłoszenia programowe wkrótce! Pracujemy także nad odświeżoną wersją naszej strony internetowej!

Organizator: Velvet Spoon

Mecenat: Miasto Gdańsk, Samorząd Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    16 - 180 zł
Bilet na pojedynczy seans kosztuje 16 zł
Bilet na pokaz specjalny kosztuje 25 zł
Bilet na seans ukryty kosztuje 30 zł

Bilety na seanse dostępne będą w sprzedaży internetowej na stronie festiwalu oraz przez aplikację GoOut.
https://goout.net/pl/octopus-film-festival-2021/szbiyor/

KARNETY
Karnet na Octopus Film Festival kosztuje 180 zł

W cenie karnetu festiwalowa torba z tegoroczną identyfikacją. Karnet upoważnia do uczestnictwa we wszystkich pokazach odbywających się w ramach festiwalu, poza pokazami specjalnymi i seansem ukrytym, na które obowiązują osobne bilety.

Karnet jest imienny i z jednego karnetu może korzystać tylko jedna osoba.

Posiadacze karnetów wymieniają dowód zakupu karnetu (w formie elektronicznej lub w formie wydruku) na opaskę w punkcie informacyjnym festiwalu oraz rezerwują miejsca na seanse poprzez stronę internetową festiwalu lub poprzez aplikację operatora biletów i karnetów, GoOut. Przy zakupie karnetu generowany jest indywidualny kod składający się z 6 liter, który należy wpisać podczas pobierania Wejściówek. Wejściówka (w formie elektronicznej lub w formie wydruku) w połączeniu z opaską będzie pozwalała na uczestnictwo w pokazie.

Karnet uprawnia do udziału w wybranych seansach pod warunkiem dostępności miejsc na sali. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na pokazach, wynikającą z obostrzeń sanitarnych związanych z koronawirusem, Organizator nie zapewnia każdemu karnetowiczowi możliwości udziału we wszystkich Wydarzeniach dostępnych w ramach karnetu – decyduje kolejność rezerwacji dokonywanych poprzez system.

Możliwość pobierania wejściówek kończy się o godz. 16.00 dnia poprzedzającego rozpoczęcie seansu. Po tej godzinie cała pula wolnych miejsc trafia do sprzedaży jako pojedyncze bilety.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.