stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Octopus Film Festival 2020 (3 opinie)

Octopus Film Festival to jedyny w swoim rodzaju polski festiwal poświęcony w całości kinu gatunkowemu. W tym roku odbędzie się jego 3. edycja. Stocznia Gdańska i jej okolice ponownie zmienią się w kino, które do późnej nocy będzie wyświetlało filmy szalone, niezwykłe i wymykające się prostej ocenie. Prezentujemy Państwu pierwszy zwiastun festiwalu!

Relacja z imprezy

Misją Octopus Film Festival jest zaprezentowanie najciekawszych i najbardziej szalonych filmów gatunkowych z różnych stron świata. Zarówno tych znanych i lubianych, jak i nowych, dopiero czekających na odkrycie.

Organizatorzy przykładają szczególną wagę nie tylko do samego repertuaru, ale też atmosfery, w jakiej będzie można go obejrzeć. Choć znaczna część projekcji odbędzie się w przestrzeniach Stoczni Gdańskiej, a także w hali AmberExpo i na towarzyszącym jej parkingu, który na trzy festiwalowe noce zamieni się w kino samochodowe, niektóre filmy tradycyjnie zaprezentujemy w nieoczywistych, podkręcających odbiór lokalizacjach.

Szczegółowy program na każdy dzień

W tym roku po raz pierwszy widzowie będą mieli okazję ocenić oglądane filmy - cykl Nowe Kino Gatunkowe stanie się Konkursem Głównym z nagrodą publiczności, która trafi do twórców najlepiej ocenianego filmu. Każdy z zaprezentowanych w Konkursie Głównym tytułów zaprezentujemy dwukrotnie.

Organizator: Velvet Spoon
Mecenat: Miasto Gdańsk, Samorząd Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Autorem identyfikacji wizualnej festiwalu jest Patryk Hardziej.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 - 120 zł

Opinie (3)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.