• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
13:52 9 grudnia 20
Igor z Jasienia

Problem z sygnalizacją świetlną

Przeczytane
Problem cykli świateł na zjazdach z dwóch kierunków z Armii Krajowej w aleję Pawła Adamowicza.

Od dłuższego już czasu tworzą się długie, uciążliwe korki na dwóch zjazdach z Armii Krajowej w aleję Pawła Adamowicza. Powodem jest pomijanie co drugiego zielonego cyklu świateł z tych zjazdów. Oznacza to 1 cykl świateł zielonych na zjazdach do 2 cykli świateł zielonych w ciągu ulicy Adamowicza.

Proszę o zbadanie i zweryfikowanie powyższego przez Gdański oddział GZDiZ. Czy system zarządzania ruchem TRISTAR w tym miejscu działa poprawnie, a jak tak to dlaczego pomija 1 cykl zielonych świateł na tym zjeździe?
Problem z sygnalizacją świetlną
Zobacz Raport

Opinie (3) 1 zablokowana

  • To jest specjalnie zrobione by w... kierowców

    • 8 3

  • Podobnie jest z wjazdem na AK z alei Adamowicza długo trzeba czekać na zielone, krótkie pomarańczowe na krzyżówce z kartuską

    • 2 0

  • Spece z zdiz całe miasto tak spaprane ta dezorganizacja jedzcie do Lyonu może się czegoś nauczcie a nie w Kartuzach po naukę

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane