-
Lubię to 60
-
Super 270
-
Trzymaj się 21
-
Ha ha 15
-
Wow 9
-
Przykro mi 3
-
Wrr 35
- Wszystkie 413
Opinie (99)
-
2025-12-19 19:57
Jak zawsze na poziomie :) !!
Dziękuję za ten piękny, kreatywny filmik z życzeniami świątecznymi. Sprawił mi dużo radości i wprowadził w świąteczny nastrój! Jesteście najlepsi :) !!!!
- 9 2
-
2025-12-19 19:59
To nie od trojmiasto.pl, nie bylo reklamy na poczatku
- 3 4
-
2025-12-20 09:14
Komercyjne i bezduszne (1)
Słabe duszę są w Was
- 5 9
-
2025-12-20 09:17
Nie zna sie, a sie wypowiada
- 1 3
-
2025-12-20 18:51
Korpo fitnesiary i wielbłądzie palce.
- 5 3
-
2025-12-21 04:35
Aaa niech was, bardzo fajna kartka.
Wesołych Świąt.
- 5 0
-
2025-12-21 16:02
Super ciepła opowieść o Świętach Bożego Narodzenia
Życzę całemu zespołowi Trójmiasto.pl Miłości i szczęścia na każdy dzień
- 6 0
-
2025-12-23 08:48
Z roku na rok macie fajniejsze pomysły :-)
- 5 1
-
2025-12-23 08:58
Muszę oglądać ta kartke
Za każdym razem jak odwiedzam stronę? A ciasteczka do czegoysa
- 3 1
-
2025-12-23 09:34
przestańcie z tym jingle bells!
mamy własne kolędy. nie musimy małpować innych.
- 0 2
-
2025-12-23 10:12
No nie sądziłam, że można znowu wymyślić coś jeszcze lepszego niż w poprzednich latach.
Nawet się wzruszyłam
- 6 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.