Działalność on-line 

taxout corporate services sp. z o.o. sp.k.

81-395 Gdynia, Władysława IV 43
(V piętro biurowiec HOSSA) Mapka
58 665-99-55  fax:  58 665-99-54
i...@taxout.pl pokaż
www.taxout.pl
Godziny otwarcia
Biurowce i biura do wynajęcia
pn-czw8:00 - 16:00
pt8:00 - 15:00
Biuro rachunkowe i księgowość
pn-czw8:00 - 16:00
pt8:00 - 15:00
Doradztwo podatkowe
pn-czw8:00 - 16:00
pt8:00 - 15:00
Działalność on-line 

O nas

taxout corporate services jest polską firmą świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, a także usługi outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i kon

taxout corporate services jest polską firmą świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, a także usługi outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.
 
 
taxout corporate services, od momentu powstania w 2012 roku koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie usług księgowych, naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej. Dziś nasz zespół tworzy grupa specjalistów w biurze rachunkowym w Gdyni.
 
 
Naszymi Klientami są wymagające podmioty, zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, dla których księgowość nie oznacza jedynie spełnienia wymagań ustawowych, ale jest także narzędziem wspierającym zarządzanie firmą. Rozumiemy, że nasi Klienci realizują swoje ambitne cele i nie działają szablonowo, dlatego każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować. We współpracy z Klientami stawiamy na rzetelność danych finansowych oraz na jakość komunikacji, która naszym zdaniem jest bardzo ważnym elementem współpracy z biurem rachunkowym.
 
 
Stale doskonalimy nasze kompetencje, rozwijamy procedury operacyjne, inwestujemy w nowoczesne narzędzia informatyczne, które udostępniamy Klientom. W szczególności rozwiązania te mają na celu zacieśnienie naszej współpracy z Klientem, poprzez wygenerowanie wartości dodanej poza świadczeniem usługi księgowej czy kadrowo-płacowej. Mogą to być usprawnienia polegające na zwiększeniu kontroli operacyjnej, ograniczeniu czasu pracy, redukcji kosztów, etc. Rozwiązania te sprawiają, że zewnętrzna księgowość integruje się głębiej z innymi działami firmy, stając się realnym wsparciem do podejmowania decyzji. Więcej przeczytają Państwo w zakładce rozwiązania.
 
 
Współpraca z nami powinna przynosić Klientom korzyści i nie inaczej widzimy naszą rolę. Najbardziej oczywistą korzyścią jest obniżenie kosztów procesu księgowości i kadrowo-płacowego, jednak my postrzegamy współpracę z Klientem jako dużo bardziej skomplikowaną relację, a nasze zadania za dużo ważniejsze niż jedynie księgowanie czy naliczanie wynagrodzeń. Z tego powodu uważamy że współpracując z nami osiągną Państwo szereg benefitów.
 
Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo czy outsourcing księgowości jest usługą którą warto rozważać – zapraszamy na spotkanie do naszego biura.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »