• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

20-latek ukradł 2 auta warte 170 tys. zł

bra
22 listopada 2023, godz. 15:30 
Opinie (123)
Podczas zatrzymania w innej sprawie okazało się, że 20-latek ukradł auto, którym jechał, i miał fałszywe tablice rejestracyjne. Podczas zatrzymania w innej sprawie okazało się, że 20-latek ukradł auto, którym jechał, i miał fałszywe tablice rejestracyjne.

Ukradł 2 auta w Inowrocławiu i przyjechał nimi do Gdańska. Został zatrzymany w jednym z nich do kontroli. Wyszło na jaw, że auto jest kradzione, ma fałszywe rejestracje, a kierowca stracił już wcześniej uprawnienia.Wiedział(a)byś, jak włamać się do auta?

Między 11 a 14 listopada na terenie Inowrocławia ukradziono 2 samochody marki Kia Sportage. Straty wyniosły blisko 170 tys. zł. Sprawą zajęli się inowrocławscy kryminalni, którzy ustalili, że pojazdy wyjechały z miasta w stronę Wybrzeża.

Informacja o kradzionych pojazdach została przesłana do wszystkich jednostek policji w kraju.

14 listopada gdańscy kryminalni namierzyli i odzyskali pierwszy z kradzionych samochodów. Auto stało zaparkowane przy ul. KrzywoustegoMapka na Przymorzu.Zatrzymany do kontroli okazał się złodziejem20-latek w ciągu kilku dni ukradł 2 auta marki Kia Sportage i przyjechał nimi z Inowrocławia do Gdańska.  20-latek w ciągu kilku dni ukradł 2 auta marki Kia Sportage i przyjechał nimi z Inowrocławia do Gdańska.
2 dni później w ramach czynności związanych ze sprawą narkotykową funkcjonariusze zatrzymali na ul. PasteuraMapka na Morenie mężczyznę kierującego pojazdem marki Kia.

Okazało się, że było to drugie auto skradzione w Inowrocławiu i miało tablice rejestracyjne innego pojazdu. Kierujący autem 20-latek ze Starogardu Gdańskiego został zatrzymany.

Okazało się, że mężczyzna złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami, który obowiązywał go do grudnia 2023 r.Inowrocławscy kryminalni przejęli zatrzymanego w Gdańsku 20-latka. Sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. Za używanie tablic rejestracyjnych nieprzypisanych do pojazdu grozi do 5 lat więzienia
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (123)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane