Fakty i opinie

Fatalny poranek na drogach Trójmiasta

Padający od rana deszcz sprawił, że kierowcy dojeżdżali dziś do pracy w ogromnych korkach.Aktualizacja godz. 11:45 Trwa usuwanie skutków wypadku na ul. Kontenerowej. TIR jest podnoszony przez dźwig. Jak donosi nasz reporter obecny na miejscu, utrudnienia w ruchu potrwają w tym miejscu do godz. 15.

TIR jest podnoszony przez dźwig


Korki to też skutek wypadków. Po pierwsze, jeszcze w nocy doszło do zderzenia ciężarówki z pociągiem towarowym na przejeździe kolejowym przed terminalem DCT. Na szczęście tam pociągi nie jeżdżą szybko, ale samochód zablokował cały przejazd i powstał ogromny korek TIR-ów na Trasie Sucharskiego sięgający mostu wantowego, a także w drugą stronę, aż do tunelu pod Martwą Wisłą.

Do wypadku doszło prawdopodobnie dlatego, że kierowca wjechał na przejazd "na pamięć". Przez kilka tygodni sygnalizacja w tym miejscu była nieczynna, ale wczoraj ją naprawiono. Nieświadomy tego kierowca prawdopodobnie ją zignorował.

Relacja na żywo i komentarze w Raporcie z Trójmiasta


Korek przed tunelemPo drugie, tuż przed godz. 7 doszło do zderzenia trzech aut na obwodnicy, na nitce do Gdyni, około kilometra za zjazdem na Owczarnię. W efekcie wywróciła się przyczepka. Zablokowany był jeden pas, a korek miał dobre 3 km i zaczynał się przed Owczarnią.

Relacja na żywo i komentarze w Raporcie z Trójmiasta

Wywrotka przyczepki na obwodnicyZ kolei tuż po godz. 9 zatkała się ul. Malczewskiego w Sopocie po tym, jak jedno z aut wypadło z jezdni i zablokowało jeden z pasów ruchu.

Wypadek na ul. MalczewskiegoNa drogach jest ślisko po opadach deszczu. Miejcie to na uwadze i zachowajcie rozsądną prędkość.

Opinie (169) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.