• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Groził taksówkarzowi rewolwerem na kulki

bra
26 stycznia 2024, godz. 15:30 
Opinie (75)
Zapewne podobnie wyglądającym rewolwerem, który do złudzenia przypomina prawdziwą broń, zagroził 27-latek taksówkarzowi. Zdjęcie poglądowe. Zapewne podobnie wyglądającym rewolwerem, który do złudzenia przypomina prawdziwą broń, zagroził 27-latek taksówkarzowi. Zdjęcie poglądowe.

Nie zapłacił za kurs i groził taksówkarzowi rewolwerem na metalowe kulki. 27-letni "kowboj" został zatrzymany. A że w mieszkaniu miał marihuanę, grozi mu w sumie do trzech lat więzienia.Umiał(a)byś rozpoznać czy broń jest prawdziwa?

W nocy policjanci odebrali zgłoszenie, że na ul. Beethovena klient nie zapłacił taksówkarzowi za kurs i groził mu przedmiotem przypominającym broń.

Wysłani na miejsce przestępstwa policjanci dokładnie sprawdzili rejon. W sprawę zaangażowali się także kryminalni, którzy ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go w jednym z mieszkań dzielnicy Ujeścisko.

Podczas przeszukania mieszkania 27-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli rewolwer na metalowe kulki, a także plastikowy pojemnik z marihuaną.

27-latek usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych i za posiadanie czterech porcji marihuany. 27-latek usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych i za posiadanie czterech porcji marihuany.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych i za posiadanie czterech porcji marihuany. Może dostać karę do trzech lat więzienia.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (75)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane