• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jacek Karnowski ogłasza: Ścinam włosy

piw
16 października 2023, godz. 13:30 
Opinie (357)
Najnowszy artykuł na ten temat Czym zajmują się w Sejmie pomorscy posłowie?
Jacek Karnowski długie włosy nosił od 2017 roku. W poniedziałek zapowiedział, że w środę, po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów, zetnie je. Jacek Karnowski długie włosy nosił od 2017 roku. W poniedziałek zapowiedział, że w środę, po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów, zetnie je.

Jacek Karnowski z krótkimi włosami? Wydaje się, że będziemy musieli przyzwyczaić się nie tylko do nowej roli wciąż jeszcze urzędującego prezydenta Sopotu, który najprawdopodobniej zostanie posłem, ale też do jego nowej fryzury.Często się o coś zakładasz?

Wszyscy przyzwyczailiśmy się już do wizerunku Jacka Karnowskiego z długimi włosami. Charakterystyczne loki, które prezydent Sopotu zapuszczał od 2017 roku, były wynikiem zakładu. Jak sam mówił - przestał je ścinać (choć oczywiście podcinał końcówki), gdy PiS doszedł do władzy. A ogłosił to w 2017 roku, gdy zaczęły się pojawiać pytania o jego dość charakterystyczny image.

Wygląd ten zapewnił mu nawet - głównie u politycznych przeciwników - specjalny przydomek. Niektórzy wciąż mówili o nim "Sołtys", inni jednak, zwracając właśnie uwagę na charakterystyczną fryzurę - używali określenia "Kudłaty".

Wydaje się jednak, że trzeba będzie się przyzwyczaić nie tylko do nowej roli Jacka Karnowskiego - bo wszystko wskazuje na to, że zostanie on posłem Koalicji Obywatelskiej i jego mandat prezydenta Sopotu wygaśnie - ale też do nowej fryzury.

Najstarsi górale pamiętają, że około 2015 roku Jacek Karnowski nosił zupełnie inną fryzurę. Najstarsi górale pamiętają, że około 2015 roku Jacek Karnowski nosił zupełnie inną fryzurę.
- Tak jak obiecałem, głosy za włosy. Rzekło się słowo, więc teraz będę musiał ściąć włosy. Myślę, że nastąpi to w środę, gdy znane już będą oficjalne wyniki wyborów. Być może nawet zaproszę mieszkańców Sopotu do Opery Leśnej, aby byli świadkami strzyżenia - stwierdził prezydent Sopotu.
Przyznał też, że wybrał już konkretnego fryzjera, który dokona postrzyżyn. Nie chciał jednak zdradzić jego nazwiska. Same włosy mają zostać wystawione na aukcję i sprzedane na cel charytatywny.Aktualnie, po ogłoszeniu wyników z ponad 54 proc. komisji z okręgu, w którym Karnowski startował, wygląda na to, że osiągnął on drugi najlepszy wynik wśród kandydatów KO, tuż za Agnieszką Pomaską.

Czytaj więcej o wyborach parlamentarnych 2023

piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (357)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane