• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Kameralna Ostoja z mnóstwem możliwości

20 sierpnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.
 • Zielono, funkcjonalnie i kameralnie - tak będzie na osiedlu Ostoja.

Kameralna zabudowa położona w pobliżu zieleni, a równocześnie bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa okolicy to gwarancja wygody i spokoju. Właśnie takimi atutami będą mogli cieszyć się mieszkańcy osiedla Ostoja w Rumi. Niska, sięgająca zaledwie czwartego piętra architektura wypełniona zielenią, zapewni lokatorom poczucie prywatności, a funkcjonujące w okolicy Centrum Handlowe Port Rumia sprawi, że wszystko, co potrzebne będzie na wyciągnięcie ręki.Zieleń na osiedlu? Naturalnie!Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez utrzymywania stałego kontaktu z przyrodą. Uspokajający widok zieleni oraz świeże powietrze zapewni mieszkańcom osiedla Ostoja bujna roślinność, złożona w dużej mierze z wysokich drzew, które nie tylko wpłyną pozytywnie na walory estetyczne, ale także będą stanowiły źródło cienia w gorące dni i sprawią, że kompleks stanie się niezwykle przytulny. Okoliczną przyrodę będzie można podziwiać także z loggii, przestronnych balkonów czy też prywatnych, przydomowych ogródków przypisanych do mieszkań położonych na parterze.

Wachlarz możliwościWybór konkretnego lokalu zawsze bazuje na indywidualnych potrzebach i preferencjach przyszłych mieszkańców. Osiedle Ostoja oferuje w I etapie 138 funkcjonalnych, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych lokali o powierzchniach mierzących od 40 do 80 m kw., dzięki czemu każdy może tam znaleźć dokładnie to, czego szuka. Termin zakończenia budowy tej fazy inwestycji przypada na październik 2021 roku. W planach jest również realizacja II etapu osiedla.

Praktyczne rozwiązaniaDla osób ceniących sobie połączenie funkcjonalności i wygody INPRO przewidziało wiele udogodnień. Każdy z budynków wyposażony zostanie w windy. Na terenie osiedla utworzone zostaną wózkarnie, rowerownie oraz piwnice. Dodatkowo w ramach kompleksu powstaną hale garażowe z prywatnymi miejscami postojowymi oraz ogólnodostępne miejsca wolnostojące, dzięki którym mieszkańcy nigdy nie będą musieli się martwić o problemy z parkowaniem. Ulubionym miejscem najmłodszych lokatorów z pewnością stanie się duży plac zabaw, a miłośnicy sportu niewątpliwie ucieszą się z utworzenia wielofunkcyjnego boiska, przystosowanego do różnych gier zespołowych.

A w okolicy...Osiedle Ostoja położone jest w Rumi, w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Takie umiejscowienie sprawia, że osoby zamieszkujące kompleks będą mogły cieszyć się otoczeniem przyrody, a jednocześnie w pełni korzystać z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej okolicy. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się liczne punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz sklepy i restauracje utworzone w ramach Centrum Handlowego Port Rumia m.in.: Auchan, Leroy Merlin, Decathlon czy Agata Meble. Dodatkowo w okolicy funkcjonują liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe, a także obiekty takie jak Aquapark Reda czy Park Trampolin JumpCity. Co ważne, położony tuż obok osiedla Ostoja przystanek autobusowy i pobliska stacja PKP umożliwiają bezpośrednie dotarcie do Trójmiasta, a droga z inwestycji do centrum Gdyni zajmuje około 25 minut.

Kupuj z INPROKupno własnego mieszkania to ważna, życiowa decyzja. Warto więc postawić na sprawdzoną firmę, która w kompleksowy sposób przeprowadzi klientów przez wszystkie niezbędne etapy tego procesu.

- Jako INPRO jesteśmy obecni na rynku od 33 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby i problemy konsumentów rynku nieruchomościowego. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy pakiet wsparcia, obejmujący pełne doradztwo: od wyboru właściwego lokalu, przez ekspercką pomoc w procesie kredytowania, aż po usługę profesjonalnego wykończenia pod klucz. Aktualnie prowadzimy również specjalną akcję promocyjną, dzięki której klienci mają szansę nabyć swoje wymarzone mieszkania w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych - mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy INPRO S.A.
Pełne informacje na temat osiedla Ostoja można znaleźć na stronie internetowej: https://www.inpro.com.pl/ostoja/ oraz w biurze sprzedaży położonym na terenie inwestycji przy ulicy Jeziornej w Rumi, które czynne jest w każdy poniedziałek i środę w godzinach 9-16. Zapraszamy!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Ostoja

Ostoja

2 ogłoszenia

Inpro

Rumia, ul. Jeziorna Mapa

40 do 93.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 

Najczęściej czytane