• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kierowca BMW potrącił dwie kobiety przechodzące na zielonym

ws
28 listopada 2023, godz. 14:30 
Opinie (432)

40-latek z Gdańska, który w poniedziałek potrącił przechodzące przez przejście dwie piesze, ma sądowy zakaz kierowania pojazdami - ustalili policjanci. Kobiety przechodziły na zielonym świetle, zostały ranne i trafiły do szpitala.Rozglądasz się na przejściu, nawet kiedy masz zielone?

W poniedziałek przed południem na Trakcie Św. Wojciecha na wysokości ul. RejtanaMapka doszło do potrącenia dwóch kobiet.

Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych.

O wypadku informowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnał.

11:23 27 LISTOPADA 23

Potrącenie na Trakcie św Wojciecha (120 opinii)

Na wysokości Rejtana doszło do potrącenia kobiety
Na wysokości Rejtana doszło do potrącenia kobiety


- Policjanci drogówki, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia, wstępnie ustalili, że 40-latek z Gdańska kierujący BMW nie zastosował się do sygnalizatora i potrącił przechodzące przez przejście na zielonym świetle dwie piesze. Na skutek zdarzenia dwie kobiety zostały ranne i trafiły do szpitala - poinformowała podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Gdańsku.
Prowadził auto, choć miał sądowy zakaz. Prowadził auto, choć miał sądowy zakaz.
Jak dodała, podczas czynności wykonywanych w tej sprawie policjanci ustalili, że kierowca ma sądowy zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do maja 2024 r.

- 40-latek odpowie za złamanie sądowego zakazu oraz za spowodowanie wypadku. Okoliczności wypadku badają policjanci - dodała Magdalena Ciska.
ws

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (432)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane