• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kompleks hotelowy z 50-metrową wieżą przy węźle Kliniczna

Michał Brancewicz
14 kwietnia 2024, godz. 15:00 
Opinie (251)
Tak wygląda cały kompleks hotelowy, który będzie się rozciągał od węzła Kliniczna niemal do ul. Reja. Od strony węzła powstanie 50-metrowa dominanta. Tak wygląda cały kompleks hotelowy, który będzie się rozciągał od węzła Kliniczna niemal do ul. Reja. Od strony węzła powstanie 50-metrowa dominanta.

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki, w tym jeden 50-metrowy, w drugim trzy kolejne, ale już znacznie niższe. Na Zielonym TrójkącieMapka trwa budowa dużego kompleksu hotelowego z lokalami na wynajem długoterminowy. Całość ma być gotowa na początku 2026 roku.Wyburzenia na rozległym terenie w pobliżu węzła KlinicznaMapka rozpoczęły się dwa lata temu.

Ile najdłużej wynajmowałe(a)ś mieszkanie w jednym miejscu?

50 m wysokości od węzła KlinicznaPod koniec zeszłego roku inwestor - Echo Investment - rozpoczął realizację pierwszego etapu przedsięwzięcia przy węźle KlinicznaMapka na podstawie pozwolenia wydanego w lipcu 2023 roku.

Przewiduje ono budowę obiektu hotelowego z lokalem usługowym i halą garażową w kondygnacji podziemnej.

- Wysokość obiektu, to od południa 50 m, a od północy blisko 30 m. Obiekt o powierzchni 12,3 tys. m kw. będzie oferował 365 lokali - informuje Weronika Ukleja-Sałak, rzecznik prasowy dewelopera Echo Investment S.A.

Pozwolenie na budowę mniejszych budynkówDrugi etap inwestycji obejmuje budowę niższych budynków. Oba etapy mają zakończyć się w tym samym czasie. Drugi etap inwestycji obejmuje budowę niższych budynków. Oba etapy mają zakończyć się w tym samym czasie.
Z kolei na początku tego roku deweloper uzyskał zgodę na budowę drugiego etapu, bliżej ul. RejaMapka. Obejmuje on trzy sześciopiętrowe budynki, pod którymi również powstanie podziemny garaż.

- Budowa obu etapów ma zakończyć się w tym samym czasie, czyli w pierwszym kwartale 2026 roku - zapowiada Weronika Ukleja-Sałak.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (251)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane