• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wspólny spacer kandydatów na prezydenta

Michał Sielski, bra
12 kwietnia 2024, godz. 20:00 
Opinie (565)
aktualizacja: godz. 14:52 (13 kwietnia 2024)
Najnowszy artykuł na ten temat Brak koalicji w Radzie Miasta w Gdyni
Przedwyborczy spacer po Gdyni z Aleksandrą Kosiorek i Tadeuszem Szemiotem - kandydatami na prezydenta miasta. Przedwyborczy spacer po Gdyni z Aleksandrą Kosiorek i Tadeuszem Szemiotem - kandydatami na prezydenta miasta.

To ma być nowa jakość w gdyńskiej polityce. Wspólne podejmowanie decyzji, a nie narzucanie swojej woli. Niezależnie od tego, kto wygra II turę wyborów. W sobotę opowiedzieli o tym mieszkańcom Gdyni Aleksandra Kosiorek i Tadeusz Szemiot, którzy są rywalami w walce o fotel prezydenta Gdyni.AKTUALIZACJA, 13 KWIETNIAPrzedwyborczy spacer po Gdyni z Aleksandrą Kosiorek i Tadeuszem Szemiotem cieszył się sporym zainteresowaniem. Przedwyborczy spacer po Gdyni z Aleksandrą Kosiorek i Tadeuszem Szemiotem cieszył się sporym zainteresowaniem.
W południe odbył się zapowiadany spacer kandydatów na prezydenta Gdyni: Aleksandry KosiorekTadeusza Szemiota. Towarzyszyło im spore grono zainteresowanych mieszkańców.

O spacerze informowali nas też czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy.

12:32 13 KWIETNIA

Gdynia. Spacer kandydatów z mieszkańcami (20 opinii)

W Gdyni zaczyna się spacer kandydatów (II tury) na prezydenta. Są kamery kilku stacji telewizyjnych i radio.
W Gdyni zaczyna się spacer kandydatów (II tury) na prezydenta. Są kamery kilku stacji telewizyjnych i radio.Wybory samorządowe w Trójmieście 2024 - wszystkie informacjeCzy widzisz dużą różnicę między kandydatami na prezydenta Gdyni?

Spacer odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia 2024 r., o godz. 12:00 w parku Centralnym.

- W programie wydarzenia, poza spacerem, mamy rozmowy o ważnych tematach dla gdynian i gdynianek, a także dyskusje z kandydatką i kandydatem oraz prezentacje ich poglądów. Chcemy, aby mieszkańcy i mieszkanki Gdyni mogli w tej luźniejszej formie poznać przyszłą włodarkę lub włodarza Gdyni, aby 21 kwietnia wybrać świadomie - podkreśla organizatorka, Aleksandra Łoboda z fundacji Widzialne.
Oboje kandydatów potwierdziło już uczestnictwo w spacerze, ale nie tylko to.

Prezydenta i wiceprezydenta już znamy?Ze sztabów Aleksandry KosiorekTadeusza Szemiota płyną już komunikaty, że niezależnie od tego, kto wygra wybory, jest możliwość, że każdy z uczestników drugiej tury będzie miał wpływ na zmiany w Gdyni, bo może zostać wiceprezydentem.

Wiele zapewne będzie zależało od drugiej części kampanii wyborczej, bo na ostatniej prostej będzie na pewno więcej emocji, ale nie jest wykluczone, że w ścisłych władzach Gdyni zobaczymy oboje - póki co - rywali.

Wydarzenia

Spaceruję, decyduję i głosuję! Przedwyborczy spacer z Aleksandrą Kosiorek i Tadeuszem Szemiotem

spotkanie, spacer

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (565)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane