• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kwitnące Ogrody - domy i mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej aglomeracji

1 marca 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Osiedle powstaje etapami i będzie się składało ze zróżnicowanej zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. W sumie powstanie tu 320 lokali. Osiedle powstaje etapami i będzie się składało ze zróżnicowanej zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. W sumie powstanie tu 320 lokali.

Mieszkanie w centrum miasta czy dom na obrzeżach? Każdy, kto stoi przed wyborem nowego mieszkania, stawia przed sobą wiele takich pytań. Wielkomiejska dżungla nie jest jednak dla każdego, a bliskość przyrody docenią szczególnie osoby aktywne fizycznie i rodziny z dziećmi. Coraz częściej też osoby, które nie są zdecydowane na prowadzenie domu, ale poszukują większego mieszkania w dostępnej cenie, stawiają na komfortowe osiedla w sąsiedztwie miasta. Kwitnące Ogrody to odpowiedź na wszystkie te potrzeby.Efekt rozlewania się miast na obrzeża trwa już jakiś czas, co roku systematycznie zwiększa się liczba Polaków mieszkających w domach. Również w sąsiedztwie Trójmiasta nie brakuje takich ofert.

Boom na domy za miastem szczególnie wzmocniła pandemia, kiedy pozamykani w mieszkaniach uświadomiliśmy sobie, jak ważny jest własny kawałek zieleni.

- Wpływ pandemii na budownictwo poza miastem zaowocował tym, że mieszkańcy Trójmiasta w czasie pracy czy nauki zdalnej szukają wygodnej i możliwej do wspólnego funkcjonowania przestrzeni rodzinnej. Rzeczywistość życia rodziny zmieniła się. Uświadomiliśmy sobie potrzebę komfortu funkcjonowania w nowych warunkach. Mając na uwadze powyższe, proponujemy ergonomiczne mieszkania i domy, w których stwarzamy przyjazne przestrzenie do życia oraz efektywnej nauki i pracy. Łączenie pracy w mieście z życiem w zielonej strefie podmiejskiej jest możliwe - przekonuje Ewa Kwapis, kierownik ds. sprzedaży Grupy Deweloperskiej AMProjekt.
Kameralne osiedle, na którym do wyboru mamy mieszkania dwupoziomowe, mieszkania z ogródkami, domy w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej? Takie możliwości daje nowe osiedle Kwitnące Ogrody, które stanowi spokojną enklawę domów i lokali mieszkalnych w standardzie apartamentów.

Inwestycja zlokalizowana jest w Bąkowie przy ulicy Wiśniowy SadMapka, w gminie Kolbudy. Taka lokalizacja, na wyciągnięcie ręki od centrum Gdańska, gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy Gdańska i jego głównych arterii komunikacyjnych. Bliskość lokali usługowych oraz sklepów czy galerii handlowych pozwala na komfortowe korzystania z oferty wielkiego miasta.

Powstanie ono etapami i będzie składało się ze zróżnicowanej zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. W sumie powstanie tu 320 lokali.

  • To idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą, wysoki standard, bezpieczeństwo z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
  • Kameralne osiedle, na którym do wyboru mamy mieszkania dwupoziomowe, mieszkania z ogródkami, domy w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej? Takie możliwości daje nowe osiedle Kwitnące Ogrody.

Koniec z zaglądaniem sobie w oknaKameralne osiedla sprzyjają budowaniu relacji sąsiedzkich, jednak coraz częściej problemem wielu osiedli w dzielnicach Trójmiasta jest duże zagęszczenie budowanych bloków czy domów.

- W projektowaniu naszym priorytetem była - coraz rzadziej widziana w Trójmieście - znaczna rozpiętość między liniami zabudowy, gdzie zadbaliśmy o swobodną przestrzeń między budynkami oraz zorganizowane tereny zielone równoważące zabudowaną część osiedla. Koniec z zaglądaniem sobie w okna - dodaje Ewa Kwapis.
Jak przekonuje, AMProjekt wie, że wielkim atutem jest bliskość lasu, a przyszli mieszkańcy potrzebują terenów rekreacyjnych. Nie da się też ukryć, że działki poza miastem są większe i deweloperzy mogą sobie pozwolić na inwestycje o większym metrażu.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązaniaTo idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą, wysoki standard, bezpieczeństwo z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dodatkowo budynki w nowej inwestycji wyposażone będą w pompy ciepła oraz fotowoltaikę-ready.

- Wybór systemu ogrzewania nie jest łatwy, ale wiemy jak zmienia się gospodarka i środowisko, dlatego stawiamy na ekonomiczne i proekologiczne sposoby ogrzewania domów oraz mieszkań, które do swojego działania wykorzystują energię odnawialną w postaci ciepła pochodzącego z otoczenia - dodaje Kwapis.
  • Inwestycja zlokalizowana jest w Bąkowie przy ulicy Wiśniowy Sad, w gminie Kolbudy.
  • Pierwsze z nich gotowe do odbioru będą w 2024 r. Cena metra kw. zaczyna się tutaj od 5 700 zł zł.

Mieszkanie, szereg, dom?Mówi się, że inwestycja w dom to wzięcie na siebie większej liczby obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa. Kwitnące Ogrody to jednak nie tylko domy jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej, ale też mieszkania dwupoziomowe i mieszkania z ogródkami.

Pierwsze z nich gotowe do odbioru będą w 2024 r. Cena metra kw. zaczyna się tutaj od 5700 zł. Inwestycja zawierająca 320 lokali mieszkalnych oddawana będzie w ośmiu etapach.

W pobliżu inwestycji powstały do tej pory podobne osiedla Grupy Deweloperskiej AMProjekt jak: Harmonia, 36 Dzielnica czy Arkadia co gwarantuje też spójność zabudowy.

AM Projekt to prężnie rozwijająca się grupa deweloperska działająca na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Odpowiadając na potrzeby rynku, przedstawia ofertę domów, która będzie spełniała wymogi i oczekiwania różnorodnych grup klientów. Ich domy charakteryzują się komfortowymi i funkcjonalnymi przestrzeniami, słonecznymi ogrodami oraz wyjątkowym standardem wykończenia. Nieprzerywanie od początku współpracują z wykwalifikowaną kadrą budowlaną oraz uznanymi biurami projektowymi.

- Dla nas budynek to nie tylko fundamenty, ściany, dach. Tworzone przez nas domy stanowią odpowiedź na poszukiwania tego właściwego miejsca na ziemi, miejsca do życia, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt stanowił spójną całość, wykonaną z z rozmachem i konsekwencją. To nasi klienci nas inspirują. Są dla nas wyzwaniem. To dla nich budujemy - przekonują przedstawiciele firmy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane