• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Miejska i zielona Ostoja: miejsce dla ciebie

1 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Zieleń i miejsca do rekreacji między budynkami to atuty osiedla Ostoja w Rumi. Zieleń i miejsca do rekreacji między budynkami to atuty osiedla Ostoja w Rumi.

Wygoda miasta czy spokój natury - przed zakupem mieszkania warto zastanowić się nad tym, które z tych wymagań powinno ono spełniać. Na szczęście są na rynku oferty, które godzą oba te oczekiwania. Połączenie spokoju i komfortu zagwarantuje mieszkańcom kameralne osiedle Ostoja w RumiMapka z niską zabudową pełną zieleni i centrum handlowym po sąsiedzku.Dostosuj wielkość mieszkania do swoich potrzebPlanując zakup mieszkania powinniśmy zastanowić się, jakie są nasze kluczowe potrzeby i na czym najbardziej nam zależy. Duży salon z aneksem kuchennym, przestronny taras, a może dodatkowy pokój pełniący funkcję biura?

Na szczęście osiedle Ostoja w ramach I etapu oferuje 138 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozmiarach oraz rozkładach. Do wyboru są tam lokale zarówno 2-, 3-, jak i 4-pokojowe o powierzchniach od 40 do 80 m kw., co pozwoli na idealne dostosowanie oferty do swoich potrzeb.

Wszystkie atuty nowoczesnego osiedla w jednym miejscuJednym z czynników, który w znacznej mierze wpływa na naszą codzienność, jest poczucie komfortu w miejscu, w którym żyjemy. Szukając mieszkania warto upewnić się, jakie udogodnienia zostały zaprojektowane na terenie danego osiedla.

Do podstawowych rozwiązań, które mogą znacznie ułatwić życie mieszkańców, zaliczyć można wyposażenie budynków w windy, wózkarnie, rowerownie czy piwnice. Istotne jest również wybudowanie hal garażowych z prywatnymi miejscami postojowymi czy też ogólnodostępnych miejsc wolnostojących, które oszczędzą problemów z parkowaniem.

Warto również zwrócić uwagę, czy na terenie inwestycji utworzone zostaną dodatkowe udogodnienia, takie jak plac zabaw i wielofunkcyjne boisko. Znalezienie osiedla mającego w standardzie takie atuty wydaje się niemożliwe? Nic bardziej mylnego - wszystko to będzie dostępne dla mieszkańców Ostoi.

  • Osiedle Ostoja zapewni mieszkańcom różne formy relaksu i odpoczynku.
  • Osiedle Ostoja zapewni mieszkańcom różne formy relaksu i odpoczynku.
  • Osiedle Ostoja zapewni mieszkańcom różne formy relaksu i odpoczynku.
  • Osiedle Ostoja zapewni mieszkańcom różne formy relaksu i odpoczynku.

Przestrzeń między budynkami wypełniona zieleniąMieszkanie powinno stanowić naszą oazę spokoju - prywatną ostoję. Gwarancję wyciszenia i możliwość wypoczynku na terenie osiedla, w którym żyjemy, może zapewnić wypełniająca je liczna przyroda. Na uspokajający widok zieleni oraz świeże powietrze z pewnością będą mogli liczyć mieszkańcy osiedla Ostoja, którego bujna roślinność, złożona w dużej mierze z wysokich drzew, sprawi, że kompleks stanie się niezwykle przytulny. Co ważne, mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków przyrody nawet bez wychodzenia z domu, dzięki przynależącym do mieszkań loggiom, przestronnym balkonom czy też przydomowym ogródkom.

Park, punkty handlowe i rozrywka blisko TrójmiastaJeżeli chcesz cieszyć się otoczeniem przyrody, a jednocześnie w pełni korzystać z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej okolicy to znaczy, że osiedle Ostoja jest miejscem idealnym dla Ciebie.

Kompleks położony jest w Rumi, w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie w niewielkiej odległości od licznych punktów usługowych, placówek edukacyjnych oraz sklepów i restauracji utworzonych w ramach Centrum Handlowego Port Rumia, mieszczącego m.in. Auchan, Leroy Merlin, Decathlon czy Agata Meble.

W okolicy znaleźć można liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe, a także obiekty takie jak Aquapark Reda czy Park Trampolin JumpCity.

Dodatkowo tuż obok osiedla Ostoja funkcjonuje przystanek autobusowy i pobliska stacja PKP, które umożliwiają bezpośrednie dotarcie do Trójmiasta, a droga z inwestycji do centrum Gdyni zajmuje około 25 minut.

Kompleksowe wsparcie od deweloperaKupno własnego mieszkania często wiąże się z dużym stresem, spowodowanym potrzebą podjęcia wielu ważnych decyzji. Firma Inpro, znając potrzeby konsumentów, oferuje kompleksowe przeprowadzenie nabywców przez wszystkie niezbędne etapy tego procesu.

- Wiemy, że zakup mieszkania, szczególnie dla osób bez dużego doświadczenia w inwestowaniu na rynku nieruchomości, może wydawać się bardzo skomplikowany oraz stresowy, dlatego przygotowaliśmy pakiet wsparcia, obejmujący pełne doradztwo od wyboru właściwego lokalu, przez ekspercką pomoc w procesie kredytowania, aż po usługę profesjonalnego wykończenia pod klucz - deklaruje Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A.
Informacje na temat osiedla oraz wsparcie przy zakupie mieszkania można otrzymać w biurze obsługi klienta. Informacje na temat osiedla oraz wsparcie przy zakupie mieszkania można otrzymać w biurze obsługi klienta.
Aktualnie trwa również oferta specjalna Inpro, dzięki której klienci mogą zakupić wybrane mieszkania w cenach obniżonych o nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Termin zakończenia budowy I etapu osiedla Ostoja przypada na październik 2021 roku. W planach jest również realizacja II fazy projektu.

Pełne informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie internetowej osiedla Ostoja, w siedzibie Inpro w Gdańsku Oliwie oraz w biurze sprzedaży położonym na terenie inwestycji przy ulicy Jeziornej w Rumi, czynnym w każdy poniedziałek i środę w godzinach 9-16.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Ostoja

Ostoja

2 ogłoszenia

Inpro

Rumia, ul. Jeziorna Mapa

40 do 93.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 

Najczęściej czytane