• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nie przyjęła zalotów, więc zniszczył jej auto

Michał Sielski
16 kwietnia 2024, godz. 12:10 
Opinie (199)
Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Zdjęcie ilustracyjne. Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Zdjęcie ilustracyjne.

Niektórzy nie potrafią pogodzić się z odrzuceniem amorów. Na pewno jednym z nich jest 41-latek, który na stacji benzynowej przy ul. UczniowskiejMapka zaczepiał kobietę, która tankowała obok samochód. Rozsierdzony brakiem reakcji, rzucił szczotką do mycia aut w jej samochód. Efekt? Straty na 6,7 tys. zł i sprawa karna.Czy natarczywe osoby spotykasz coraz częściej?

Kryminalni z komisariatu w Nowym Porcie są przyzwyczajeni do tego, że co jakiś czas prowadzą nietypowe sprawy. I właśnie trafiła im się kolejna. Dziś niektórym czytelnikom może się ona wydawać błaha, natomiast kobieta, która padła ofiarą natarczywego amanta, mogła czuć się zagrożona.

Do zdarzenia doszło na stacji benzynowej przy ul. Uczniowskiej.- Mężczyzna zaczął zagadywać kobietę, która przyjechała zatankować pojazd. Kiedy ta nie zareagowała na zaczepki, złapał za szczotkę do mycia aut i rzucił nią w mercedesa kobiety. W wyniku zdarzenia uszkodzona została karoseria tylnych drzwi w samochodzie, a straty zostały wycenione na ponad 6700 zł - informują policjanci z Gdańska.
Sprawa trafiła do kryminalnych, którzy przeanalizowali zapis z kamer monitoringu, ustalili tożsamość mężczyzny i szybko go znaleźli.

Mężczyzna usłyszał już zarzut za przestępstwo zniszczenia mienia. Za uszkodzenie mienia grozi nawet (teoretycznie) kara pozbawienia wolności do 5 lat. Będzie też musiał pokryć straty.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (199)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane