• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowe fakty nt. obławy w Letnicy. Mamy wersję świadka

Szymon Zięba
21 maja 2024, godz. 11:25  Raport
Opinie (94)
aktualizacja: godz. 12:53 (21 maja 2024)
W obławie w Letnicy udział brało Centralne Biuro Śledcze Policji. W obławie w Letnicy udział brało Centralne Biuro Śledcze Policji.

Kontrterroryści, karetka pogotowia i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji - tak wyglądał poranek przy ul. SuchejMapka w Gdańsku. Kryminalni zatrzymali mężczyznę. Czego jednak dotyczyła obława - tego nie wiadomo. Służby nabierają wody w usta z uwagi na "dobro sprawy". Udało nam się dotrzeć do świadka wydarzeń. Z jego relacji wynika, że pod taksówkę wrzucono granaty hukowe.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Tak wyglądała obława w Letnicy. Wersja świadkaAktualizacja, godz. 12:53

Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że trzy "wystrzały", które słyszeli mieszkańcy Letnicy, to wybuchy granatów hukowych.

Mężczyzna, który był celem kontrterrorystów, wyszedł z jednego z mieszkań. Funkcjonariusze - zdaniem naszego rozmówcy - mieli obserwować jego auto. Ten jednak wsiadł do taksówki.

Służby po przejechaniu około 150 metrów zdecydowały się na działanie. Taksówce zajechano drogę z trzech stron, a pod auto rzucono granaty hukowe.

Nikomu nic się nie stało, a mężczyznę zatrzymano po sprawnej akcji funkcjonariuszy.
O sprawie jako pierwsi informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane sygnały i zdjęcia.

Obława CBŚP na ul. Suchej (28 opinii)

6.35- zatrzymanie mężczyzny.

OD REDAKCJI: Jak informują gdańscy policjanci, to akcja w której udział brali funkcjonariusze CBŚP przy wsparciu kontrterrorystów. Na tę chwilę służby nie komentują interwencji.
6.35- zatrzymanie mężczyzny.

OD REDAKCJI: Jak informują gdańscy policjanci, to akcja w której udział brali funkcjonariusze CBŚP przy wsparciu kontrterrorystów. Na tę chwilę służby nie komentują interwencji.


W sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Gdańsku oraz Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Tam usłyszeliśmy, że choć kontrterroryści z Pomorza udział w zatrzymaniu brali, to sprawę prowadzi Centralne Biuro Śledcze Policji.

W odpowiedzi na nasze pytania CBŚP nabiera wody w usta. Śledczy co prawda potwierdzają, że działania rano w Gdańsku prowadzili, ale - z uwagi na dobro sprawy - komentarza nie udzielają.

Z relacji naszych czytelników wynika natomiast, że około 6:30 rano świadkowie słyszeli syreny policyjne oraz trzy głośne strzały. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie otworzono ogień oraz kto do kogo strzelał.

Do sprawy wrócimy.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Opinie wybrane

Wszystkie opinie (94)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane