• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Odbierz 10 000 zł rabatu na mieszkanie

1 grudnia 2023, godz. 09:00 

Już w ten weekend (2-3 grudnia) w godz. 10-15 na Osiedlu Urzeka w Gdańsku odbędą się Dni Otwarte, a na odwiedzających czeka wymarzone mieszkanie z rabatem w wysokości 10 tys. zł. Dodatkowo będzie można zapoznać się ze standardem wykończenia mieszkań zrealizowanych na tym osiedlu, a także spotkać... Świętego Mikołaja.W trakcie Dni Otwartych będzie można zapoznać się z architekturą inwestycji, obejrzeć gotowe mieszkania oraz poznać wysoki standard ich wykończenia. Doradcy Domesty opowiedzą o inwestycji oraz przedstawią dostępną ofertę. To doskonały czas na uzyskanie wyczerpujących informacji o inwestycji, jak i najbliższej okolicy oraz ostatni dzwonek na skorzystanie z możliwości zakupu mieszkania przy wsparciu kredytu 2 proc. Wszystkie mieszkania oferowane przez Domestę spełniają kryteria tego programu.

- A całość to wspaniałe połączenie wygody doskonale zaprojektowanego, nowoczesnego osiedla z zaciszem w wielkomiejskim zgiełku. Warto zobaczyć to na własne oczy - zachęca do spotkania Paweł Zabolewicz, kierownik działu sprzedaży.
Osiedle Urzeka to projekt gdańskiego dewelopera Domesta realizowany u zbiegu ulic Guderskiego i Czermińskiego, w rozwiniętej infrastrukturalnie części Gdańska. Obok inwestycji planowana jest także budowa ulicy Nowa Turzycowa, która skróci dojazd do ulicy Jabłoniowej i wielu ważnych punktów miasta. Dzięki bliskości głównych arterii (w tym Obwodnicy Trójmiasta) oraz rozbudowanej sieci transportu zbiorowego Urzeka jest świetnie skomunikowana zarówno z centrum Gdańska, jak i innymi częściami aglomeracji.


Urzeka, to kolejna zielona inwestycje gdańskiego dewelopera. Tuż obok jest las, a przez teren osiedle przepływa Potok Oruński. W pobliżu znajdują się zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I oraz
Świętokrzyska II oraz ścieżki rowerowe, co zapewnia przestrzeń do biegania, spacerowania czy jazdy na rowerze osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia. Domesta również i przy tym projekcie zadba o zielone tereny na całym osiedlu, a także postanowiła zadbać o mieszkańców, decydując się na stworzenie w ramach inwestycji m.in. naturalnego placu zabaw, jak i olbrzymiej strefy rekreacji tuż nad Potokiem Oruńskim.

- W ramach inwestycji zostały zrealizowane 2 pierwsze budynki. W sprzedaży znajdują się obecnie mieszkania zlokalizowane w budynku 3 oraz 4. Budynek nr 3 zostanie przekazany do użytku już w listopadzie przyszłego roku, zaś budynek nr 4 w czerwcu 2025. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 30 do 81,62 m kw - kawalerki, mieszkania 2-, 3- oraz 4 pokojowe, a cena za m kw rozpoczyna się już od 8300 zł za m kw - mówi Paweł Zabolewicz.
Przykład dużego, czteropokojowego mieszkania, które powstanie w trzecim budynku na osiedlu Urzeka, budowanym przez przez firmę Domesta. Przykład dużego, czteropokojowego mieszkania, które powstanie w trzecim budynku na osiedlu Urzeka, budowanym przez przez firmę Domesta.

Specjalną świąteczną promocją objęte będą wszystkie mieszkania z bud. 4 o powierzchni ponad 39 m kw. oraz z budynku nr 3 o powierzchni powyżej 60 m kw.

Inwestycja Domesty wyróżnia się przemyślanymi i funkcjonalnymi układami mieszkań. Wszystkie lokale mają praktyczne rozkłady pozwalające na aranżację według własnego uznania. Szeroka dostępność powierzchni pozwala na wybór odpowiedniego mieszkania. Ich integralną całość stanowią ogródki oraz balkony. Trzypokojowe mieszkania zostały wzbogacone o dodatkowe pomieszczenie - garderobę.

- Dzięki różnorodności układów funkcjonalnych, każdy z przyszłych mieszkańców osiedla znajdzie mieszkanie dopasowane idealnie do jego potrzeb. Przemyślane układy funkcjonalne mieszkań pozwolą spełnić marzenia o przytulnym i komfortowym lokum - dodaje Paweł Zabolewicz.
A to wizualizacja dwupokojowego mieszkanie, do którego klucze będzie można już odebrać pod koniec przyszłego roku. A to wizualizacja dwupokojowego mieszkanie, do którego klucze będzie można już odebrać pod koniec przyszłego roku.

Przyjdź i zobacz jak wyglądają Twoje marzenia. Doradcy Domesty pomogą Ci je spełnić, a resztę załatwi Święty Mikołaj, który przez cały weekend będzie gościł na Osiedlu Urzeka.

Domesta to gdański deweloper realizujący inwestycje od ponad 30 lat. W swojej ofercie oprócz Osiedla Urzeka - ma obecnie inwestycje: realizowane na gdańskim Jasieniu - Leszczynowy Park, przy ul. Kampinoskiej - Polana Kampinoska, przy ul. Starogardzkiej - Nowe Południe oraz przy ul. Smoluchowskiego - Remedium - apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz. Inwestycje Domesty wyróżniają się wyższym standardem.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Miejsca

Zobacz także

 

Najczęściej czytane