• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pijany prowadził auto z dzieckiem na kolanach

ewel
5 marca 2024, godz. 14:30 
Opinie (175)
Pijany kierowca wiózł na kolanach dziecko i był agresywny. Zdjęcie ilustracyjne. Pijany kierowca wiózł na kolanach dziecko i był agresywny. Zdjęcie ilustracyjne.

Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, na kolanach wiózł dziecko, a gdy świadkowie chcieli mu uniemożliwić dalszą jazdę, zrobił się agresywny - w ruch poszedł drewniany kij. Pijany kierowca został zatrzymany w Gdyni i trafił już do policyjnego aresztu.Zdarzyło ci się prowadzić samochód z dzieckiem na kolanach?

Do zdarzenia doszło na ul. DębowejMapka w Gdyni.

Zgłoszenie, które otrzymała policja, dotyczyło mężczyzny, który prowadzi auto marki Skoda bez tablic rejestracyjnych, ma na kolanach dziecko i prawdopodobnie jest pijany, co później się potwierdziło. Kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Pijany, bez prawa jazdy, z dzieckiem na kolanach- Policjanci ustalili, że świadkowie, widząc tę sytuację, zwrócili uwagę mężczyźnie, który bardzo się zdenerwował, poszedł na teren swojej posesji. Wrócił z drewnianym trzonkiem i uderzył nim w samochód świadków - hondę - uszkadzając go - informuje podkom. Jolanta Grunert, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Policjanci zatrzymali 43-latka. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie 1,5 promila. Okazało się, że 43-latek ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów oraz cofnięte uprawnienia do kierowania.


Policjanci zabezpieczyli monitoring, który potwierdził, że pijany prowadził pojazd.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Pijana wiozła 2-letnie dziecko Pijana wiozła 2-letnie dziecko

- Policjanci prowadzą czynności, do których będzie powołany biegły, aby sprawdzić stan upojenia 43-latka podczas kierowania pojazdem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, narażając życie i zdrowie małoletniego dziecka, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Za uszkodzenie mienia oraz niestosowanie się do wyroków sądu można trafić do więzienia na okres 5 lat - mówi Grunert.
ewel

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (175)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane