• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pijany wybił głową szybę w sklepie

ws
28 listopada 2023, godz. 13:00 
Opinie (85)
Mężczyzna uderzył głową w szybę i ją zbił. Tłumaczył, że zrobił to, bo był pijany. Zdjęcie poglądowe. Mężczyzna uderzył głową w szybę i ją zbił. Tłumaczył, że zrobił to, bo był pijany. Zdjęcie poglądowe.

43-latek wybił głową szybę w jednym ze sklepów w centrum Gdańska. Straty oszacowano na 1 tys. zł. Mężczyzna tłumaczył, że za dużo wypił.Zdarza ci się za dużo wypić?

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Wały Jagiellońskie w Gdańsku sprawca wybił szybę w jednym ze sklepów. Straty oszacowano na 1 tys. zł.

- Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Na miejsce pojechali kryminalni z komisariatu na Śródmieściu, którzy bardzo dokładnie sprawdzili teren. Funkcjonariusze zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek sprawcy, i zaczęli szukać wandala. W poniedziałek w nocy kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany przez nich mężczyzna idzie ul. Wały Jagiellońskie. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i zatrzymali 43-latka z powiatu iławskiego. Mężczyzna miał na sobie buty oraz czapkę, w których zarejestrowały go kamery w momencie popełniania przestępstwa - poinformowała podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Gdańsku.

Tłumaczył, że za dużo wypiłPolicjanci ustalili, że podczas zdarzenia sprawca podszedł do witryny sklepowej i górną częścią pleców oraz głową zbił w niej szybę.


- Podejrzany tłumaczył swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut za uszkodzenie szyby - dodała podinsp. Magdalena Ciska.
Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
ws

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (85)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane