Fakty i opinie

stat

Pobito Egipcjanina. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Policja nikogo jeszcze nie zatrzymała w związku z pobiciem.
Policja nikogo jeszcze nie zatrzymała w związku z pobiciem. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

W niedzielę rano w centrum Gdańska pobito obywatela Egiptu. Mężczyzna trafił w bardzo poważnym stanie do szpitala. Policja o sprawie dowiedziała się od pracowników placówki, gdzie przewieziono rannego.O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Wedle jego słów do pobicia doszło niedaleko budynku LOT-u zobacz na mapie Gdańska około godz. 6 rano w niedzielę. Policja nie zdradza szczegółów sprawy.

- W niedzielę przed południem pracownicy szpitala poinformowali nas o tym, że rano przywieziono do nich nieprzytomnego mężczyznę. Wszczęte zostało już postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała. Zabezpieczamy monitoring i prowadzimy czynności mające ustalić przebieg zdarzeń - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna - obywatel Egiptu - trafił na OIOM jednego z gdańskich szpitali. Wedle słów naszego czytelnika, który poinformował nas o sprawie, został on uderzony przez napastnika, po czym upadł i uderzył głową o chodnik. Jego stan jest poważny.

Opinie (549) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.