• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pomorskie Domy z nowymi inwestycjami w Pruszczu Gdańskim

4 grudnia 2023, godz. 09:00 
Nowa inwestycja o charakterze usługowo-biurowym powstanie w samym sercu Pruszcza Gdańskiego. Nowa inwestycja o charakterze usługowo-biurowym powstanie w samym sercu Pruszcza Gdańskiego.

W przyszłym roku deweloper Pomorskie Domy planuje zrealizować dwie inwestycje w Pruszczu Gdańskim. To dobre wiadomości zarówno dla osób rozglądających się za nowym mieszkaniem, jak i dla firm poszukujących przestrzeni biurowych lub usługowych.Pomorskie Domy to uznana marka deweloperska, która od lat działa na terenie Pomorza, gdzie do tej pory zrealizowała już 20 inwestycji. Swoje bogate doświadczenie zbierała między innymi, wykonując projekty w Gdańsku, Gdyni, a ostatnio również w Rumi. Tym razem Pomorskie Domy po raz pierwszy będą realizować inwestycję na terenie Pruszcza Gdańskiego. Chodzi o dwa niezależne projekty tworzone w centralnej części miasta oraz w obszarze osiedla Wschód.

Bonus - kameralne osiedle z 54 mieszkaniamiPrzy ul. Powstańców Warszawy 79 powstanie nowe osiedle mieszkaniowe Bonus, w ramach którego zostaną wybudowane dwa budynki z 54 wygodnymi mieszkaniami (2-3- oraz 4-pokojowe) o powierzchniach od 39 m kw. do 68 m kw..

  • Kameralne Osiedle Bonus będzie składało się z dwóch budynków.
Niska, 2-piętrowa zabudowa jest gwarancją spokoju, a mieszkańcy będą mogli korzystać z hali garażowej, cichobieżnych wind oraz komórek lokatorskich. Cały kompleks został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców i uwzględnia ogrodzony teren z przestrzenią rekreacyjną i placem zabaw.

- W Pruszczu Gdańskim intensywnie powstają nowe osiedla, zwłaszcza na obszarze graniczącym z sąsiednią Rotmanką, dlatego postanowiliśmy zwrócić się w stronę spokojniejszej okolicy. Każda nasza inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, dbamy między innymi o hotelowy charakter wspólnych przestrzeni, które są wyposażone w drewniane zdobienia, obrazy czy ciepłe oświetlenie - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Pomorskie Domy.
Budowa już ruszyła i jest obecnie na etapie prac ziemnych - cała inwestycja zostanie ukończona do końca przyszłego roku.Biura pod wynajem w centrum Pruszcza GdańskiegoDrugi projekt będzie realizowany w samym centrum Pruszcza Gdańskiego przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i KossakaMapka. W lokalizacji sąsiadującej z urzędem miasta powstanie butikowy budynek usługowo-biurowy Focus.

- Jest to również rozwój firmy, ponieważ rozszerzamy działalność o kolejny projekt usługowy, wcześniej zrealizowaliśmy Pasaż Handlowy Bingo! Na terenie Osowy. Cały 2-piętowy budynek został zaprojektowany z poszanowaniem historycznej architektury sąsiednich budynków i będzie charakteryzować się wysoką estetyką - zaznacza Dariusz Malottke.
Na parterze przewidziano lokale na usługi gastronomiczne, sklepy, ale również piekarnie. Z kolei I i II piętro zostaną zagospodarowane pod biura dla firm - wszystkie lokale będą przeznaczone pod wynajem.

Inwestycja zostanie zrealizowana w drugiej połowie 2024 r.

  • W lokalizacji sąsiadującej z urzędem miasta powstanie butikowy budynek usługowo-biurowy Focus.

Biuro obsługi inwestycji rusza już na początku rokuCo istotne, już na początku roku zostanie otwarte biuro obsługi inwestycji zlokalizowane w kompleksie Focus, na rogu ul. Grunwaldzkiej i ul. Kossaka. Osoby zainteresowane kupnem mieszkania lub najmem powierzchni w obiekcie biurowym uzyskają obecnie wszystkie niezbędne informacje na stronie internetowej i pod numerem tel. 58 301 84 27.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Najczęściej czytane