Pomorskie Domy

Pomorskie Domy

Wybierz numer

58 301-84-27 607-607-216 607-607-464
b...@pomorskiedomy.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Pomorskie Domy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - Pomorskie Domy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - Pomorskie Domy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - Pomorskie Domy Gdańsk +25 1
 

Inwestycje

O nas

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania.

Misja naszej firmy to realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia - nasze inwestycje projektowane są przez najlepszych trójmiejskich architektów, a ich wykonanie powierzamy wyłącznie sprawdzonym i fachowym firmom budowlanym.

Stawiamy na jakość - nasze domy powstają z najlepszych materiałów, w oparciu o sprawdzone i skuteczne rozwiązania i technologie. Dbamy o to, by każdy etap procesu inwestycyjnego zrealizowany został zgodnie ze sztuką - kontrolę i nadzór budowlany powierzamy wyłącznie doświadczonym inżynierom i specjalistom budowlanym.
Budujemy solidnie, fachowo i trwale.

Z dumą prezentujemy zrealizowane przez nas projekty: Stelo (Gdańsk Osowa), VALOR (Rumia Janowo), VIVA (Gdańsk Osowa), EGO (Gdańsk Ujeścisko), Jupiter (Gdańsk Osowa), Trevo (Gdańsk Osowa), Navio (Gdańsk Brzeźno), Premio (Gdańsk Osowa), Admiral (Gdańsk Osowa) Botanika (III etapy, Gdańsk Osowa), Centaura (III etapy, Gdańsk Osowa), Meritum (Gdańsk Osowa), Mały Port (Gdańsk Osowa), Bursztynowy Zakątek (II etapy), Willę Jutrzenki, Nowy Świat I, Nowy Świat II, Wille Posejdona, inwestycje Osowa I i Osowa II, Willa Stefania (Gdynia).

W realizacji są już kolejne zadania deweloperskie: Bonus (Pruszcz Gdański), SONO (Gdańsk Osowa) i YOGA (Gdańsk Ujeścisko-Łostowice).

Pomorskie Domy.
Tu warto zamieszkać.
www.pomorskiedomy.pl
ul. Kielnieńska 57
80-299 Gdańsk

Oceny (1)

Kasia
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo polecam na tę chwilę, czekam na wybudowanie bloku ale na tę chwilę zero zarzutów. Korzystne ceny, wysoki standard wykończenia, bardzo kompetentna obsługa

Deweloperzy

6.0