• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Stylowe Domy u Źródła Marii - bliskość z naturą w sercu Gdyni

6 czerwca 2024, godz. 09:00 
Położone w stylowej części Gdyni Wielki Kack, niedaleko potoku, Domy u Źródła Marii
zapewniają doskonałą lokalizację, bliskość natury oraz wyjątkowy standard życia. Położone w stylowej części Gdyni Wielki Kack, niedaleko potoku, Domy u Źródła Marii
zapewniają doskonałą lokalizację, bliskość natury oraz wyjątkowy standard życia.

Pomorskie Domy z dumą przedstawiają nowy projekt mieszkaniowy, który łączy harmonię, spokój i nowoczesny styl życia. Domy u Źródła Marii to wyjątkowe miejsce, gdzie architektura, ekologia i luksus spotykają się w doskonałej symbiozie.Architektura - nieprzemijalny styl i nowoczesne rozwiązaniaDomy u Źródła MariiMapka to wyraz ponadczasowej elegancji w nowoczesnym wydaniu. Każdy detal odzwierciedla filozofię marki Pomorskie Domy - nieprzemijalny styl połączony z najnowocześniejszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Elewacje zdobi i chroni najwyższej jakości certyfikowana cegła Petersen, a drewniane panele dodają niepowtarzalnego uroku.

Doskonale nasłonecznione pomieszczenia z ogrzewaniem podłogowym i starannie wykończoną stolarką okienną zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Bliski kontakt z naturąDomy u Źródła Marii to nie tylko miejsce do zamieszkania - to oaza zieleni w sercu miasta. Osiedle jest otoczone bujną roślinnością, a mieszkańcy mają dostęp do ponad 3 tys. kw. zieleni nad malowniczym potokiem. Ogródki korzystające z obiegu wód opadowych zapewniają w ten sposóbb mieszkańcom spokój i relaks pośród przyrody.

Źródło Twojej wygodyDomy u Źródła Marii oferują nie tylko wysoki standard mieszkania, ale także kompleksową obsługę, aby mieszkańcy mogli cieszyć się komfortem bez konieczności angażowania się w pracochłonne obowiązki wokół domu.

Dzięki gruntowym pompom ciepła, rekuperacji oraz elektronicznemu sterowaniu bramami możesz cieszyć się luksusem bez zaprzątania sobie głowy codziennymi obowiązkami.

Wybierz Dom, Który Pasuje do CiebieW ramach inwestycji Domy u Źródła Marii oferują różnorodność zabudowy - od wolnostojących willi położonych pośród zieleni i z widokiem na malowniczy potok, po domy szeregowe, dając mieszkańcom możliwość wyboru przestrzeni, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

  • Położone w stylowej części Gdyni Wielki Kack, niedaleko potoku, Domy u Źródła Marii
zapewniają doskonałą lokalizację, bliskość natury oraz wyjątkowy standard życia.

Doskonała lokalizacjaPołożone w stylowej części Gdyni Wielki Kack, niedaleko potoku, Domy u Źródła Marii zapewniają doskonałą lokalizację, bliskość natury oraz wyjątkowy standard życia.

To idealne miejsce dla tych, którzy pragną łączyć życie w mieście z przyjemnością kontaktu z naturą, w tym spacerami po szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Projektujemy Lepszą Przestrzeń do ŻyciaMarka Pomorskie Domy od lat kreuje inwestycje, które są symbolem trwałości, komfortu i elegancji. W projektowaniu naszych osiedli zawsze stawiamy na wartości takie jak bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność, tworząc miejsca, w których życie płynie w rytmie harmonii z otaczającym światem.

Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane