• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Obława po pościgu na Przymorzu. Ścigany uciekł do parku Reagana

Szymon Zięba
11 kwietnia 2024, godz. 08:10  Raport
Opinie (192)
aktualizacja: godz. 20:08 (11 kwietnia 2024)

Tak wyglądał policyjny pościg na Przymorzu.

Nocny pościg w Gdańsku. Trwają poszukiwania mężczyzny, który po pościgu uciekł policjantom. Poszukiwany zatrzymał się na ul. JagiellońskiejMapka i tam porzucił uszkodzone auto. Następnie zbiegł do parku Reagana. Wydarzenia rozegrały się w czwartek, 11.04.2024 r. w nocy.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport
Aktualizacja

Jak informuje policja, nadal nie zatrzymano uciekiniera.
Pościg w Gdańsku. Obława po pościgu na PrzymorzuO pościgu poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnały.

- Kierowca jechał na felgach, aż iskrzyło na drodze. Na wysokości ul. Jagiellońskiej wysiadł z samochodu i uciekł do parku Reagana - poinformował nas jeden z internautów.
01:32 11 KWIETNIA

Poszukiwania kierowcy po pościgu (37 opinii)

Na ulicy Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku o godzinie 1.05 w nocy policja prowadzi pościg za kierowcą Opla, który uciekł do pobliskiego lasu. Ze względu na możliwe niebezpieczeństwo, zaleca się unikanie parku Regana i terenu leśnego, ponieważ uciekinier może być uzbrojony lub pod wpływem substancji odurzających.
Na ulicy Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku o godzinie 1.05 w nocy policja prowadzi pościg za kierowcą Opla, który uciekł do pobliskiego lasu. Ze względu na możliwe niebezpieczeństwo, zaleca się unikanie parku Regana i terenu leśnego, ponieważ uciekinier może być uzbrojony lub pod wpływem substancji odurzających. Zobacz więcej


Informacje czytelników Trojmiasto.pl potwierdzają policjanci.

Policja szuka kierowcy. Po pościgu uciekł do parku Reagana- Dziś w nocy przed godz. 1 na al. Grunwaldzkiej policjanci ruchu drogowego wydali polecenie do zatrzymania się kierującemu samochodem marki Opel Astra, w którym było niesprawne światło mijania. Mężczyzna nie zastosował się do tych poleceń, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać - mówi podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
  • Poszukiwany mężczyzna uciekł do parku Reagana.
  • Poszukiwany mężczyzna uciekł do parku Reagana.
Funkcjonariusze ruszyli za kierowcą opla, dając mu polecenia do zatrzymania, przy pomocy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. O sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny, który na miejsce skierował dodatkowe patrole.

Kierowca uciekał przez Przymorze. Udało mu się zgubić policję


- W trakcie ucieczki w oplu doszło do uszkodzenia opon i kierowca zatrzymał się na ul. Jagiellońskiej. Następnie kierujący wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Policjanci ruszyli za nim, lecz w pewnym momencie stracili go z oczu. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania tego mężczyzny - podsumowuje policjantka.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (192)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane