Fakty i opinie

stat

Pożar pięciu aut we Wrzeszczu

Skutki nocnego pożaru samochodów we Wrzeszczu


Przez ponad godzinę w nocy we Wrzeszczu strażacy gasili pięć palących się aut. Dwa z nich spaliły się doszczętnie, a pozostałe zostały nadpalone.Aktualizacja godz. 8:17. Wiemy nieco więcej na temat nocnych pożarów. Wszystko wskazuje na to, że to podpalenie.

- Ok. godz. 3 zostaliśmy poinformowani o pożarze przy ul. Lelewela. Tam doszczętnie spłonęły dwa pojazdy. Ogień pojawił się także przy autach na tej samej ulicy, ale 200 m dalej. Tam samochody zostały na szczęście tylko uszkodzone - ogień nie rozprzestrzenił się. Pożar pojawił się także przy piątym samochodzie, na ul. Wallendroda. Tu także nie doszło do poważnego w skutkach pożaru - mówi Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Policjanci prowadzą czynności na miejscu, m.in. przepytują świadków i zabezpieczają nagrania monitoringu.O godz. 2:58 straż pożarna została wezwana do pożaru - paliły się cztery samochody przy ul. Lelewela we Wrzeszczu. zobacz na mapie Gdańska Służby ratownicze działania prowadziły na miejscu ponad godzinę.

Doszczętnie spaliły się dwa pojazdy osobowe marki Audi, a kolejne dwa samochody nadpaliły się. Żadna z osób nie została poszkodowana.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy było to podpalenie, czy też samozapłon.Dogaszanie przez straż pojazdów na ul. Lelewela.

Opinie (173) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.