• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

ROBYG - duży wybór mieszkań w Trójmieście

24 lutego 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG

Inflacja, wysokie raty, malejąca podaż oraz trudności z otrzymaniem kredytu hipotecznego - według ekspertów rynku nieruchomości są to wyzwania dla kupujących na rynku mieszkaniowym. Nadal są jednak deweloperzy, u których znaleźć można pełen przekrój ofert dostosowany do różnych grup odbiorców. Przykładem jest ROBYG, który oferuje klientom duży wybór nowych mieszkań w niezwykle atrakcyjnych lokalizacjach.Jakie udogodnienie chcielibyście zobaczyć na terenie swojego osiedla?

Wydarzenia, jakie miały miejsce w minionym roku, odcisnęły się na wielu branżach. Jedną z nich jest z pewnością rynek nieruchomości. Wojna na Ukrainie, inflacja i zarazem wzrost kosztów materiałów budowlanych mają spory wpływ na branżę. Według danych GUS z 2022 r. rozpoczęto budowę 18 677 lokali, z 27 373, które otrzymały pozwolenie. Liczby wskazują więc na to, że obecnie buduje się mniej. Nie oznacza to jednak, że wszędzie na rynku pierwotnym brakuje mieszkań, zwłaszcza tych o małym i średnim metrażu.

Czy brakuje mieszkań na rynku pierwotnym?Mimo wyzwań z jakimi zmagają się kupujący, nadal nie brakuje chętnych, aby nabyć mieszkanie, zwłaszcza za gotówkę. Kluczowa jest oczywiście dostępność lokali na rynku pierwotnym oraz ich cena. Wbrew pesymistycznym głosom, jakie dobiegają z rynku, w Trójmieście branża nieruchomości jest prężna i kupujący mogą wybierać lokale z szerokiej oferty m.in. ROBYG. Wybór dewelopera to decyzja, która jest niezwykle istotna przy zakupie mieszkania. Tylko zaufany partner jest dla kupujących gwarancją bezpieczeństwa i jakości, zwłaszcza w niepewnych czasach.

- Dziś duże znaczenie ma ugruntowana pozycja dewelopera na rynku nieruchomości i doświadczenie, które wcześniej nie były tak często brane przez Nabywców pod uwagę. Obecnie warto się kierować nie tylko ceną, ale także reputacją i kondycją finansową dewelopera. Na rynku wtórnym pojawiają się i będą się pojawiać okazje, jednak kupując nowe mieszkanie możemy liczyć nie tylko na lepszą jakość, w tym lepsze parametry energetyczne budynków, ale też korzystać z gwarancji i rękojmi - mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Zielony Widok - mieszkaj z widokiemJasień to popularna lokalizacja głównie ze względu na dobrą komunikację. W tej okolicy warto zwrócić uwagę na inwestycję Zielony Widok - kameralne osiedle miejskich willi. Inwestycja przy ulicy Lawendowe Wzgórze zwraca uwagę starannie skomponowaną zielenią, na którą rozpościera się malowniczy widok, niezakłócony dzięki niskiej zabudowie. To spokojne, ale świetnie skomunikowane miejsce. W inwestycji zaplanowano mieszkania 2-4 pokojowe o metrażu od 41 do 87 m². W pobliżu znajduje się szkoła publiczna, przedszkole, żłobek oraz infrastruktura w postaci boisk, placów zabaw i terenów rekreacyjnych.

 • Osiedle Zielony Widok firmy ROBYG
 • Osiedle Zielony Widok firmy ROBYG
 • Osiedle Zielony Widok firmy ROBYG

Porto - nadmorska, pełna zieleni enklawaInwestycje zlokalizowane w pobliżu wybrzeża to tradycyjnie jedne z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Takie jest właśnie Porto, które powstaje na styku Nowego Portu i Brzeźna. W nowoczesnych, a zarazem kameralnych apartamentowcach, dostępne są mieszkania o powierzchni od 31 do 92 m², z balkonami i tarasami o powierzchni nawet 33 m². Inwestycja wykończona w wysokim standardzie doskonale wpisuje się w eleganckie otoczenie. Komfortowo dotrzemy stąd do centrum miasta, jak i oliwskiego centrum biznesowego. Pierwsze budynki zostały już ukończone, co daje możliwość odwiedzenia inwestycji i poznania jej wyjątkowych standardów.

 • Osiedle Porto firmy ROBYG
 • Osiedle Porto firmy ROBYG
 • Osiedle Porto firmy ROBYG

Nowa Letnica - atrakcyjna lokalizacja ze świetnymi perspektywamiW zaledwie 9 minut do plaży można dotrzeć także z innej nadmorskiej inwestycji ROBYG. Nowa Letnica, bo o niej mowa, wyróżnia się na mapie Gdańska nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wyjątkowym widokiem na morze i panoramę okolicy oraz dużym wyborem mieszkań w różnych metrażach. Mamy tu do wyboru zarówno kompaktowe kawalerki, jak i obszerne, 5 pokojowe o metrażu w przedziale 28-121 m². Wszystkie codzienne sprawy można załatwić w bliskim sąsiedztwie budynku a nawet w nim samym - na osiedlu bowiem znajduje się, oprócz sklepów i punktów usługowych, strefa fitness z sauną, coworking czy strefa Kids Play. Są one dostępne dla mieszkańców bez dodatkowych opłat.

 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG

Nadmotławie - prestiżowa lokalizacja nad rzekąApartamenty Nadmotławie to luksusowe, prestiżowe miejsce do zamieszkania nad samym brzegiem Motławy ze wspaniałym widokiem na panoramę Starego Miasta oraz samą rzekę, idealne dla osób ceniących komfort i wygodę. Mimo kameralnego położenia Nadmotławie jest znakomicie skomunikowane z całym miastem, z bezpośrednim dostępem do wody. Możemy tu znaleźć mieszkania jednopokojowe od 25 m², po czteropokojowe apartamenty o powierzchni aż 117 m².

 • ROBYG, osiedle Nadmotławie
 • ROBYG, osiedle Nadmotławie
 • ROBYG, osiedle Nadmotławie

ROBYG - twój zaufany deweloper!Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. W standardzie do każdego mieszkania w opisanych powyżej inwestycjach, oferowana jest technologia ROBYG Smart House by Keemple, która umożliwia zdalne sterowanie wyposażeniem domu i obniżenie zużycia energii elektrycznej. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, przyjazne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - zapoznaj się z ofertą ROBYG i zaplanuj swoją przyszłość!

Więcej szczegółów o inwestycjach ROBYG można znaleźć na stronie www.gdansk.robyg.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane