• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Recydywistka kradła perfumy. Grozi jej 7,5 roku więzienia

on
4 czerwca 2024, godz. 11:45 
Opinie (91)
To nie pierwszy raz, kiedy ta kobieta wyszła ze sklepu nie płacąc za towar. To nie pierwszy raz, kiedy ta kobieta wyszła ze sklepu nie płacąc za towar.

Kradła perfumy, a potem je sprzedawała. Nie robiła tego pierwszy raz. Policjanci z Sopotu zatrzymali złodziejkę-recydywistkę, która upodobała sobie ładne zapachy. Za kradzież flakonów grozi jej aż 7,5 roku więzienia, bo działała w recydywie.Czy zdarzyło ci się kupić perfumy niewiadomego pochodzenia?

W zainteresowaniu kobiety była drogeria. Zakupów w niej jednak nie robiła.

46-latka bez stałego miejsca zamieszkania została namierzona przez sopockich policjantów i w poniedziałek zatrzymana. Usłyszała zarzut kradzieży perfum w warunkach recydywy i za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Nie działała samaPod koniec maja 2024 roku do sopockich policjantów zgłosił się przedstawiciel sklepu i zawiadomił o kradzieży 4 sztuk perfum. Do zdarzenia doszło na początku maja, a wartość skradzionego towaru została wyceniona na około 1200 złotych.

Co 40 minut ktoś się podszywa, by wyłudzić. Uchronić się można w 15 sekund Co 40 minut ktoś się podszywa, by wyłudzić. Uchronić się można w 15 sekund
- Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy po przeanalizowaniu zapisu kamer monitoringu oraz dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego ustalili, że za tą kradzieżą stoi 46-letnia recydywistka i jej znajomy. Mężczyzna od kilku dni przebywa w areszcie, gdzie odsiaduje wyrok pozbawienia wolności, natomiast kobieta bez stałego miejsca zamieszkania została wczoraj zatrzymana przez kryminalnych na terenie Sopotu i przewieziona do komendy - informuje podkom. Lucyna Rekowska, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie.

Wracała, kradła i nie płaciłaNa podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili 46-latce zarzut kradzieży 4 sztuk perfum wspólnie ze znajomym oraz kradzieży kolejnego flakonu perfum, którego dokonała kilka dni wcześniej.

- Podejrzana w ostatnich latach była już karana za podobne przestępstwa i odsiadywała wyrok pozbawienia wolności, dlatego za popełnione teraz kradzieże usłyszała zarzut w warunkach recydywy dodaje podkom. Rekowska
Łączna wartość strat wyniosła ponad 1,5 tys. złotych. Kobieta przyznała się do tych kradzieży, w rozmowie oświadczyła, że skradziony łup spieniężyła, a pieniądze wydała.

Czeka ją sąd i więzieniePodejrzana za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Za kradzież w warunkach recydywy grozi kara do nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (91)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane