• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Różaniec i ubranie zostawione na plaży. Poszukiwania kobiety w morzu

Szymon Zięba
13 lutego 2024, godz. 06:55  Raport
Opinie (126)
aktualizacja: godz. 11:51 (13 lutego 2024)

Trwają poszukiwania kobiety, która pozostawiła ubrania i rzeczy osobiste na plaży w Brzeźnie, nieopodal wejścia 48Mapka. Sonar ratowników wykrył w wodzie obiekt przypominający ludzkie ciało. Na razie jednak nie udało się go wyłowić. Wśród odnalezionych przedmiotów znajdował się m.in. różaniec i kluczyki od auta.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport
Aktualizacja, godz. 11:51

Kobieta odnaleziona w szpitaluJak ustaliliśmy, 46-latka, do której należały przedmioty znalezione na plaży, została odnaleziona w szpitalu.

Aktualizacja, godz. 7:56

Policja: wznawiamy poszukiwania- W poniedziałek około godziny 21:00 policjanci odebrali zgłoszenie, że na wysokości jednego z wejść na plażę w Brzeźnie pozostawiono ubrania i rzeczy osobiste, między innymi płaszcz kobiecy, buty i klucze od samochodu. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia rozpoczęły się poszukiwania tej osoby. W działania zaangażowani byli policjanci, WOP i SAR. Podczas wczorajszych działań nikogo nie znaleziono. Dziś od godziny 7 rano wznowiono poszukiwania - mówi Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Nocne poszukiwania w Brzeźnie. Znaleziono ubranie na plażyO poszukiwaniach prowadzonych w Brzeźnie poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane sygnały.

Nocne poszukiwania w Brzeźnie (7 opinii)

Poszukiwania w morzu w Brzeźnie.

OD REDAKCJI:

jak informują strażacy, działania poszukiwawcze rozpoczęto w związku ze znalezieniem ubrań na plaży. Na rę chwilę nie ustalono do kogo należały. Na miejscu pracuje nadal SAR.
Poszukiwania w morzu w Brzeźnie.

OD REDAKCJI:

jak informują strażacy, działania poszukiwawcze rozpoczęto w związku ze znalezieniem ubrań na plaży. Na rę chwilę nie ustalono do kogo należały. Na miejscu pracuje nadal SAR.


Jak usłyszeliśmy w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa, sygnał o porzuconych ubraniach i rzeczach osobistych na plaży w Brzeźnie odebrano w poniedziałek, ok. godz. 21. Od tej pory do ok. 1 w nocy we wtorek, 13.02.2024 r., trwały poszukiwania właścicielki przedmiotów.

- Na miejsce zostali zadysponowani nasi ratownicy, a dodatkowo ratownicy z WOPR w Sopocie oraz policjanci z komisariatu policji wodnej - mówi Rafał Goeck z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Poszukiwania kobiety. Sonar wykrył w morzu "obiekt przypominający ciało"W poszukiwaniach wykorzystano sonar. To właśnie to urządzenie wykryło w wodzie obiekt przypominający ludzkie ciało.- Wezwano nurka, który zszedł pod wodę, ale nie mógł tam odnaleźć tego obiektu widocznego na sonarze. To miejsce oznaczono bojką. Działania na chwilę obecną są zawieszone. Jeżeli zgłosi się do nas policja z prośbą o dalszą pomoc, prace zostaną wznowione - tłumaczy ratownik.

Różaniec i kluczyki do auta na plaży. Wiadomo do kogo należałyNa tę chwilę wiadomo, że pozostawione rzeczy na plaży należały do kobiety, mieszkanki Gdańska. Zabezpieczono wśród nich m.in. różaniec i kluczyki od auta. Policji - jak informują ratownicy - udało się także namierzyć auto, którym właścicielka przedmiotów przyjechała na plażę.

Na miejscu nadal pracują funkcjonariusze.

Poszukiwania zawieszono po północy, we wtorek, 13.02.2024 r.Gdzie szukać pomocy?


Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie tej osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Korzystaj z bezpłatnych telefonów pomocowych, takich jak m.in.:
  • 116 123 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00,
  • 800 70 2222: całodobowe centrum wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym,
  • 116 111 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  • 800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.


Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (126)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane