• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Siedem godzin polowania na dziki w przyszłą środę, 30 listopada

Szymon Zięba
21 listopada 2022, godz. 12:00 
Opinie (457)
Myśliwi informują, że podczas odstrzału pada zwykle od kilku do kilkunastu zwierząt. Myśliwi informują, że podczas odstrzału pada zwykle od kilku do kilkunastu zwierząt.

Polowanie na dziki potrwa siedem godzin. Myśliwi wejdą na teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w przyszłą środę, 30 listopada. Polowanie na dziki rozpocznie się o godz. 8. Odstrzał zwierząt związany jest z walką z Afrykańskim Pomorem Świń.Czy widziałe(a)ś dzika na żywo?

Podczas podobnych odstrzałów pada z reguły kilka, rzadziej kilkanaście, zwierząt. Działania myśliwych w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym nie są jednak związane z redukcją populacji dzików, na których coraz bardziej ekspansywną obecność narzekają mieszkańcy Trójmiasta.

Polowanie na dziki na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego- Polowanie zostanie przeprowadzone w ramach wspomagania administracji publicznej w zapobieganiu rozprzestrzeniania się Afrykańskiego Pomoru Świń - przekazują leśnicy.
Teren TPK nie zostanie zamknięty, a o polowaniu informować będą specjalne tablice.

Zielonym kolorem oznaczono obwody łowieckie, brązowym kolorem obwód łowiecki, na którym zaplanowano odstrzał. Zielonym kolorem oznaczono obwody łowieckie, brązowym kolorem obwód łowiecki, na którym zaplanowano odstrzał.
W tym czasie spacerowicze w przypadku napotkania myśliwych powinni ściśle stosować się do ich instrukcji i unikać miejsc, gdzie prowadzony będzie odstrzał.

Dziki w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to częsty widok. Film z maja.


Poletka zaporowe i gotowość do odstrzału redukcyjnego dzikówNiezależnie od środowych planów związanych z odstrzałem dzików podjęto także działania w reakcji na sygnały mieszkańców okolicy ul. PorębskiegoMapka, gdzie zwierzęta zaatakowały spacerowiczów z psem.

Dziki zaatakowały kobietę z psem Dziki zaatakowały kobietę z psem

Miejscy urzędnicy poinformowali, że myśliwi ustawili specjalne poletka zaporowe, które będą odciągały dziki od zabudowań, oraz zgłosili gotowość do odstrzału redukcyjnego zwierząt.

Tak wyglądało polowanie na dzika. Film archiwalny.Dziki zaatakowały mężczyznę z psem. Zwierzak nie przeżył Dziki zaatakowały mężczyznę z psem. Zwierzak nie przeżył

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (457)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane