Fakty i opinie

Śmiertelny wypadek na ul. Chwarznieńskiej

Chwarznieńska zablokowana po śmiertelnym wypadku

Przed godz. 5 samochód wjechał w słup sygnalizacji na ul. Chwarznieńskiej na wysokości skrzyżowania z Okrężną zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. Trzech znajdujących się w aucie młodych mężczyzn nie żyje. Jedną z ofiar jest znany trójmiejski raper Michał Leszner, znany pod pseudonimem Leh.Aktualizacja godz. 13:45 27-latek, który zginął w wypadku to - jak podają serwisy muzyczne - Michał Leszner, znany jako raper Leh. Muzyk był gwiazdą jednej z edycji prestiżowego przeglądu "Młode Wilki", promującej młode talenty polskiej sceny rap. Raper był związany z wytwórnią Alkopoligamia. Wytwórnia potwierdziła tę informację na swoim profilu na Instagramie.

Aktualizacja godz. 11:14 Ulica Chwarznieńska jest już przejezdna w obydwu kierunkach.

W wypadku na ul. Chwarznieńskiej zginęło trzech mężczyzn. Samochód po uderzeniu w słup został doszczętnie zniszczony.
W wypadku na ul. Chwarznieńskiej zginęło trzech mężczyzn. Samochód po uderzeniu w słup został doszczętnie zniszczony. fot. galeria Trojmiasto.pl
Aktualizacja godz. 10:15 Zmiażdżone auto zostało usunięte z drogi, ale jezdnia jest cały czas nieprzejezdna. Po zabraniu wraku okazało się, że trzeba naprawiać słup sygnalizacji (wcześniej ratownicy informowali o uderzeniu w słup oświetlenia)

Droga będzie zablokowana jeszcze ok. 2 godzin.

Według niepotwierdzonych w pełni informacji w wypadku oprócz 27-letniego kierowcy zginęli mężczyźni w wieku 24 i 26 lat. Policjanci cały czas weryfikują tę informację.

Aktualizacja, godz. 8:05 Zmarły kierujący pojazdem miał 27 lat. Dwójka pozostałych pasażerów to mężczyźni w wieku 20-30 lat. Policjanci wstępnie zakładają, że przyczyną śmiertelnego wypadku była nadmierna prędkość

Aktualizacja godz. 7:50 Chwarznieńska jest po wypadku nieprzejezdna. Policjanci zawracają kierowców jeszcze na Witominie.Informacje o wypadku otrzymaliśmy na Raport z Trójmiasta.

Raport z Trójmiasta

07:40 16 lut 2019
Autobusy i samochody są zawracane przed odcinkiem leśnym pod obydwu stronach po śmiertelnym wypadku, do którego doszło przed godz. 5 na wysokości ul. Okrężnej. Na razie nie wiadomo, ile czasu potrwa zamknięcie ulicy.


Ofiary to trójka młodych mężczyzn. Wszyscy jechali Toyotą Corollą z Witomina w kierunku Chwarzna.

Na miejscu pracują trzy zastępy strażaków, na trasie mogą występować utrudnienia.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci, biegli i prokurator będący na miejscu wypadku.

Miejsce wypadku na Chwarznieńskiej po godz. 7.

Opinie (716) ponad 200 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.