Fakty i opinie

stat

Śmiertelny wypadek na ul. Chwarznieńskiej

Chwarznieńska zablokowana po śmiertelnym wypadku

Przed godz. 5 samochód wjechał w słup sygnalizacji na ul. Chwarznieńskiej na wysokości skrzyżowania z Okrężną zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. Trzech znajdujących się w aucie młodych mężczyzn nie żyje. Jedną z ofiar jest znany trójmiejski raper Michał Leszner, znany pod pseudonimem Leh.Aktualizacja godz. 13:45 27-latek, który zginął w wypadku to - jak podają serwisy muzyczne - Michał Leszner, znany jako raper Leh. Muzyk był gwiazdą jednej z edycji prestiżowego przeglądu "Młode Wilki", promującej młode talenty polskiej sceny rap. Raper był związany z wytwórnią Alkopoligamia. Wytwórnia potwierdziła tę informację na swoim profilu na Instagramie.

Aktualizacja godz. 11:14 Ulica Chwarznieńska jest już przejezdna w obydwu kierunkach.

W wypadku na ul. Chwarznieńskiej zginęło trzech mężczyzn. Samochód po uderzeniu w słup został doszczętnie zniszczony.
W wypadku na ul. Chwarznieńskiej zginęło trzech mężczyzn. Samochód po uderzeniu w słup został doszczętnie zniszczony. fot. galeria Trojmiasto.pl
Aktualizacja godz. 10:15 Zmiażdżone auto zostało usunięte z drogi, ale jezdnia jest cały czas nieprzejezdna. Po zabraniu wraku okazało się, że trzeba naprawiać słup sygnalizacji (wcześniej ratownicy informowali o uderzeniu w słup oświetlenia)

Droga będzie zablokowana jeszcze ok. 2 godzin.

Według niepotwierdzonych w pełni informacji w wypadku oprócz 27-letniego kierowcy zginęli mężczyźni w wieku 24 i 26 lat. Policjanci cały czas weryfikują tę informację.

Aktualizacja, godz. 8:05 Zmarły kierujący pojazdem miał 27 lat. Dwójka pozostałych pasażerów to mężczyźni w wieku 20-30 lat. Policjanci wstępnie zakładają, że przyczyną śmiertelnego wypadku była nadmierna prędkość

Aktualizacja godz. 7:50 Chwarznieńska jest po wypadku nieprzejezdna. Policjanci zawracają kierowców jeszcze na Witominie.Informacje o wypadku otrzymaliśmy na Raport z Trójmiasta.

Autobusy i samochody są zawracane przed odcinkiem leśnym pod obydwu stronach po śmiertelnym wypadku, do którego doszło przed godz. 5 na wysokości ul. Okrężnej. Na razie nie wiadomo, ile czasu potrwa zamknięcie ulicy.


Ofiary to trójka młodych mężczyzn. Wszyscy jechali Toyotą Corollą z Witomina w kierunku Chwarzna.

Na miejscu pracują trzy zastępy strażaków, na trasie mogą występować utrudnienia.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci, biegli i prokurator będący na miejscu wypadku.

Miejsce wypadku na Chwarznieńskiej po godz. 7.

Opinie (706) ponad 200 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.