Fakty i opinie

stat

Straszny tramwaj w haloweenowy wieczór

Spotkanie w mrocznym tramwaju z okazji Haloween. Materiał archiwalny


Duchy, zombie i inne potwory wozić będzie w środowy wieczór stary tramwaj kursujący między Strzyżą i Siedlcami. Spokojnie, zwykli pasażerowie też są mile widziani na pokładzie. I nie muszą kasować biletu.zakończona Łącznie głosów: 1290
Zobacz także: Halloween w Trójmieście - imprezy, koncerty, atrakcje

W środę 31 października, o godz. 18, z zajezdni przy ul. Wojska Polskiego zobacz na mapie Gdańska wytoczy się na tory zabytkowy tramwaj Konstal 102Na z 1970 r. Będzie wozić duchy, zombie i inne potwory na trasie Strzyża PKM - Siedlce zobacz na mapie Gdańska.

W środę wieczorem wypatrujcie takiego tramwaju. Na pokładzie będą haloweenowi przebierańcy, a za przejazd nie trzeba będzie kasować biletu.
W środę wieczorem wypatrujcie takiego tramwaju. Na pokładzie będą haloweenowi przebierańcy, a za przejazd nie trzeba będzie kasować biletu. fot. Jerzy Pinkas/gdansk.pl
- W zeszłym roku przejazdy tramwajem cieszyły się tak dużą popularnością, że postanowiliśmy, że tegoroczne Halloween odbędzie się w większym tramwaju, do którego zmieści się dużo więcej specjalnie ucharakteryzowanych strasznych postaci - zachęca Alicja Mongird, rzecznik Gdańskich Tramwajów i Autobusów.
Za charakteryzację odpowiadać będą uczniowie Szkoły Makijażu i Wizażu Beauty Art, którzy pomogą uczestnikom imprezy przekształcić się w bohaterów znanych horrorów. Duchy i zjawy będą straszyć do późnych godzin wieczornych.

Przejazdy są bezpłatne, a tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Świąteczne wersje gdańskich tramwajówMiłosny tramwaj na torach z okazji walentynekPrzedwojenny tramwaj Ring przejechał przez centrum GdańskaTak udekorowany tramwaj regularnie wyjeżdża na gdańskie tory w okresie Bożego Narodzenia.
Tak udekorowany tramwaj regularnie wyjeżdża na gdańskie tory w okresie Bożego Narodzenia. fot. Dominik Werner

Opinie (305) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.