Fakty i opinie

Straszny tramwaj w haloweenowy wieczór

Spotkanie w mrocznym tramwaju z okazji Haloween. Materiał archiwalny


Duchy, zombie i inne potwory wozić będzie w środowy wieczór stary tramwaj kursujący między Strzyżą i Siedlcami. Spokojnie, zwykli pasażerowie też są mile widziani na pokładzie. I nie muszą kasować biletu.zakończona Łącznie głosów: 1290
Zobacz także: Halloween w Trójmieście - imprezy, koncerty, atrakcje

W środę 31 października, o godz. 18, z zajezdni przy ul. Wojska Polskiego zobacz na mapie Gdańska wytoczy się na tory zabytkowy tramwaj Konstal 102Na z 1970 r. Będzie wozić duchy, zombie i inne potwory na trasie Strzyża PKM - Siedlce zobacz na mapie Gdańska.

W środę wieczorem wypatrujcie takiego tramwaju. Na pokładzie będą haloweenowi przebierańcy, a za przejazd nie trzeba będzie kasować biletu.
W środę wieczorem wypatrujcie takiego tramwaju. Na pokładzie będą haloweenowi przebierańcy, a za przejazd nie trzeba będzie kasować biletu. fot. Jerzy Pinkas/gdansk.pl
- W zeszłym roku przejazdy tramwajem cieszyły się tak dużą popularnością, że postanowiliśmy, że tegoroczne Halloween odbędzie się w większym tramwaju, do którego zmieści się dużo więcej specjalnie ucharakteryzowanych strasznych postaci - zachęca Alicja Mongird, rzecznik Gdańskich Tramwajów i Autobusów.
Za charakteryzację odpowiadać będą uczniowie Szkoły Makijażu i Wizażu Beauty Art, którzy pomogą uczestnikom imprezy przekształcić się w bohaterów znanych horrorów. Duchy i zjawy będą straszyć do późnych godzin wieczornych.

Przejazdy są bezpłatne, a tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Świąteczne wersje gdańskich tramwajówMiłosny tramwaj na torach z okazji walentynekPrzedwojenny tramwaj Ring przejechał przez centrum GdańskaTak udekorowany tramwaj regularnie wyjeżdża na gdańskie tory w okresie Bożego Narodzenia.
Tak udekorowany tramwaj regularnie wyjeżdża na gdańskie tory w okresie Bożego Narodzenia. fot. Dominik Werner

Opinie (305) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.