• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tomasz Augustyniak trzecim wiceprezydentem Gdyni

Patryk Szczerba
23 maja 2024, godz. 11:00 
Opinie (237)
Najnowszy artykuł na ten temat Były przedsiębiorca wiceprezydentem Gdyni
Nowy wiceprezydent Gdyni Tomasz Augustyniak ma odpowiadać w mieście za sprawy społeczne. Nowy wiceprezydent Gdyni Tomasz Augustyniak ma odpowiadać w mieście za sprawy społeczne.

Tomasz Augustyniak będzie trzecim wiceprezydentem Gdyni, odpowiedzialnym za sprawy społeczne. To były szef pomorskiego sanepidu, który ostatnio kierował Szpitalem Reumatologicznym w Sopocie. Pracę w magistracie rozpocznie w czerwcu, razem z Bartłomiejem Austenem. Natomiast już dziś ślubowanie złożyła Oktawia Gorzeńska, wiceprezydent odpowiedzialna za edukację.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Jak oceniasz wybór Tomasza Augustyniaka na stanowisko wiceprezydenta Gdyni ds. społecznych?

W latach 2015-2021 Tomasz Augustyniak był Pomorskim Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym, a następnie zastępcą dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego. Zajmował się między innymi nadzorem nad szpitalami oraz programem szczepień przeciw COVID-19.

Od marca 2022 r. kierował sopockim Szpitalem Reumatologicznym.

Gdynianin, który będzie odpowiadał za sprawy społeczneW Gdyni ma odpowiadać za sprawy społeczne.

- Z propozycją zgłosiła się do mnie pani prezydent. Jestem gdynianinem rodowitym, większość życia spędziłem w tym mieście. Cieszę się zatem, że będę mógł wrócić do Gdyni. Szczególnie do tak ciekawego zadania - opowiada nam Tomasz Augustyniak, który rozpoczyna porządkowanie spraw zawodowych.
Rozpocznie pracę w czerwcu. Prawdopodobnie razem z Bartłomiejem Austenem, który będzie odpowiedzialny za inwestycje w mieście.

W czwartek ślubowanie złożyła Oktawia Gorzeńska. W czwartek ślubowanie złożyła Oktawia Gorzeńska.

Oktawia Gorzeńska złożyła ślubowanieW czwartek ślubowanie w magistracie złożyła Oktawia Gorzeńska, która już objęła stanowisku wiceprezydenta Gdyni. Będzie odpowiedzialna w głównej mierze za edukację.

W środę informowaliśmy, że Łukasz Kobus zostanie nowym dyrektorem Urzędu Miasta Gdyni. 39-letni gdynianin taką samą funkcję pełnił ostatnio w Słupsku.

- Chcę, żeby urząd stał się bardziej dostępny dla mieszkańców i działał sprawnie i skutecznie - mówi nowy sekretarz miasta.
Formalnie obejmie tę funkcję 1 czerwca.

Jest nowy dyrektor gdyńskiego urzędu. Transfer ze Słupska Jest nowy dyrektor gdyńskiego urzędu. Transfer ze Słupska

Jeszcze jeden wakat na stanowisku wiceprezydentaDo obsadzenia prezydent Aleksandrze Kosiorek zostało jeszcze stanowisko zastępcy, który zajmie się sprawami gospodarczymi.

Quiz Gdynia wczoraj i dziś Średni wynik 59%

Gdynia wczoraj i dziś

Rozpocznij quiz

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (237)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane