• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Triathlon na ulicach Gdyni w weekend. Będą poważne utrudnienia w ruchu

Maciej Naskręt
7 sierpnia 2015 (artykuł sprzed 8 lat) 
Ok. 500 zawodników triathlonu w sobotę i niedzielę zawładnie ulicami Gdyni. Ok. 500 zawodników triathlonu w sobotę i niedzielę zawładnie ulicami Gdyni.

Podpowiadamy, jak nie utknąć w korkach w czasie zawodów triathlonowych w Gdyni. Impreza sportowa będzie odbywać się w sobotę i niedzielę. Całkowicie zamykane dla ruchu będą ważne ulice: Hutnicza i Janka Wiśniewskiego.Jak oceniasz imprezy sportowe na ulicach miasta?

W dniach 8-9 sierpnia 2015 na ulicach Gdyni i Rumi odbędzie się Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. To impreza triathlonowa, w której weźmie udział ok. 2 tys. osób. W związku z nią wystąpią istotne zmiany w organizacji ruchu.

Przeczytaj więcej o randze sportowej zawodów
Europejska elita wystartuje w Gdyni

Utrudnienia w ruchu 8 sierpnia

Zacznijmy od Śródmieścia. W godzinach 9:30-13:30 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd z rejonu Skweru Kościuszki zobacz na mapie Gdyni, ulic: Waszyngtona zobacz na mapie Gdyni, Żeromskiego zobacz na mapie Gdyni, Pułaskiego zobacz na mapie Gdyni, Derdowskiego zobacz na mapie Gdyni, Hryniewickiego zobacz na mapie Gdyni, św. Wojciecha zobacz na mapie Gdyni, św. Piotra zobacz na mapie Gdyni, Portowej zobacz na mapie Gdyni oraz Wendy zobacz na mapie Gdyni, Węglowej zobacz na mapie GdyniChrzanowskiego zobacz na mapie Gdyni. Na Placu Kaszubskim zobacz na mapie Gdyni i ul. Świętojańskiej zobacz na mapie Gdyni możliwy będzie przejazd jedynie na odcinku od ul. Wójta Radtkego zobacz na mapie Gdyni do ul. 10 Lutego zobacz na mapie Gdyni (ruch w jednym kierunku).

Z kolei na ul. 10 Lutego zobacz na mapie Gdyni od skrzyżowania z ul. Świętojańską zobacz na mapie Gdyni do skrzyżowania z ul. Władysława IV zobacz na mapie Gdyni będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę ul. Śląskiej. zobacz na mapie Gdyni Ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Gdyni będzie przejezdna jedynie pomiędzy ulicami: Władysława IV zobacz na mapie Gdyni3 Maja zobacz na mapie Gdyni. Ul. Abrahama zobacz na mapie Gdyni na odcinku pomiędzy ulicami Batorego zobacz na mapie Gdyni10 Lutego zobacz na mapie Gdyni zostanie zaślepiona z wjazdem od strony ul. Batorego.

W godzinach 9:30-14 niemożliwy będzie też wjazd i wyjazd z ulic: Zygmuntowskiej zobacz na mapie Gdyni, Wybickiego zobacz na mapie Gdyni oraz Placu Grunwaldzkiego zobacz na mapie Gdyni.

Na Kamiennej Górze w godzinach 9:30-14 wjazd i wyjazd będzie możliwy wyłącznie za zgodą obecnych na miejscu funkcjonariuszy służb porządkowych. Przejazd ma być zapewniony poprzecznie przez ul. Świętojańską oraz poprzez ul. Legionów. Nie będzie dojazdu do ul. Armii Krajowej.

Na Obłużu, Pogórzu, Oksywiu dojazd do centrum zostanie zapewniony wyłącznie Estakadą Kwiatkowskiego zobacz na mapie Gdyniul. Morską. zobacz na mapie Gdyni Zamknięta będzie ul. Janka Wiśniewskiego.

Z kolei w porcie dojazd odbywać się będzie wyłącznie jednojezdniowym odcinkiem ul. Janka Wiśniewskiego zobacz na mapie Gdyni z kierunku Obłuża i dalej pod Estakadą Kwiatkowskiego ulicami: Gołębią zobacz na mapie Gdyni, Przelotową zobacz na mapie Gdyni (drogi udostępnione przez Gdynia Container Terminal oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną) do Czechosłowackiej zobacz na mapie Gdyni. Uwaga! Dojazd będzie możliwy wyłącznie do ul. Polskiej zobacz na mapie Gdyni.

Przeczytaj więcej o sobotniej konkurencji
Komandosi przetarli szlak do sprintu w triathlonie

Trasa kolarska i biegowa 8 sierpnia

Od godz. 9:30 do godz. 13:30 (trasa kolarska) zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i jezdnia północna od Celnej do Janka Wiśniewskiego), Janka Wiśniewskiego (na całej długości), Jana z Kolna (z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od ul. Władysława IV do ul. 3 Maja), Plac Kaszubski, Świętojańska do 10 Lutego (z możliwością ruchu w jednym kierunku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10 Lutego), Skwer Kościuszki.

Trasa rowerowa. Trasa rowerowa.
Od godz. 9:30 do godz. 14:00 (trasa biegowa) zostaną zamknięte: Skwer Kościuszki, ulice Borchardta, Armii Krajowej (pomiędzy Borchardta a Świętojańską), Świętojańska (od 10 Lutego do al. Marsz. Piłsudskiego), al. Marsz. Piłsudskiego, Skwer Arki Gdynia, droga rowerowa wzdłuż Bulwaru im. Feliksa Nowowiejskiego, Aleja Topolowa z dojściem do Mariny Gdynia.

Trasa biegowa. Trasa biegowa.


Utrudnienia w ruchu 9 sierpnia podczas zawodów na dużym dystansie

Impreza wywoła duże zamieszanie w ruchu tranzytowym. Przejazd przez Gdynię pomiędzy Gdańskiem a Rumią (kierunek Hel) Obwodnicą Trójmiasta (S-6) i ulicą Morską lub od Sopotu: al. Zwycięstwa, Wielkopolska, Lotników, Droga Gdyńska, Śląska, Morska. Ulica Hutnicza będzie wyłączona z ruchu.

Na terenie Śródmieścia w godzinach 7:30-13:40 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd z rejonu Skweru Kościuszki zobacz na mapie Gdyni, ulic: Waszyngtona zobacz na mapie Gdyni, Żeromskiego zobacz na mapie Gdyni, Pułaskiego zobacz na mapie Gdyni, Derdowskiego zobacz na mapie Gdyni, Hryniewickiego zobacz na mapie Gdyni, św. Wojciecha zobacz na mapie Gdyni, św. Piotra zobacz na mapie Gdyni, Portowej zobacz na mapie Gdyni oraz Wendy zobacz na mapie Gdyni, Węglowej zobacz na mapie GdyniChrzanowskiego zobacz na mapie Gdyni. Na Placu Kaszubskim zobacz na mapie Gdyni i ul. Świętojańskiej zobacz na mapie Gdyni możliwy będzie przejazd jedynie na odcinku od ul. Wójta Radtkego zobacz na mapie Gdyni do ul. 10 Lutego zobacz na mapie Gdyni (ruch w jednym kierunku).

Z kolei na ul. 10 Lutego zobacz na mapie Gdyni od skrzyżowania z ul. Świętojańską zobacz na mapie Gdyni do skrzyżowania z ul. Władysława IV zobacz na mapie Gdyni będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę ul. Śląskiej. zobacz na mapie Gdyni Ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Gdyni będzie przejezdna jedynie pomiędzy ulicami: Władysława IV zobacz na mapie Gdyni3 Maja zobacz na mapie Gdyni. Ul. Abrahama zobacz na mapie Gdyni na odcinku pomiędzy ulicami Batorego zobacz na mapie Gdyni10 Lutego zobacz na mapie Gdyni zostanie zaślepiona z wjazdem od strony ul. Batorego.

W godzinach 10-16:40 niemożliwy będzie też wjazd i wyjazd z ulic: Zygmuntowskiej zobacz na mapie Gdyni, Wybickiego zobacz na mapie Gdyni oraz Placu Grunwaldzkiego zobacz na mapie Gdyni.

Na Kamiennej Górze w godzinach 10-16:40 wjazd i wyjazd możliwy będzie wyłącznie za zgodą obecnych na miejscu funkcjonariuszy służb porządkowych poprzecznie przez ul. Świętojańską oraz poprzez ul. Legionów zobacz na mapie Gdyni. Nie będzie dojazdu do ul. Armii Krajowej.

Dojazd z Obłuża, Pogórza, Oksywia do centrum zostanie zapewniony wyłącznie Estakadą Kwiatkowskiego zobacz na mapie Gdyniul. Morską zobacz na mapie Gdyni. Zamknięta wtedy będzie ul. Janka Wiśniewskiego.

Dojazd do portu odbywać się będzie wyłącznie jednojezdniowym odcinkiem ul. Janka Wiśniewskiego z kierunku Obłuża i dalej pod Estakadą Kwiatkowskiego ulicami: Gołębią zobacz na mapie Gdyni, Przelotową zobacz na mapie Gdyni (drogi udostępnione przez Gdynia Container Terminal oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną) do Czechosłowackiej zobacz na mapie Gdyni. Uwaga! Dojazd będzie możliwy wyłącznie do ul. Polskiej zobacz na mapie Gdyni.

W godzinach 7:30-13:40 w rejonie ul. Hutniczej zobacz na mapie Gdyni niemożliwy będzie wyjazd z ul. Handlowej oraz z położonych po północnej stronie ul. Hutniczej odcinków ulic: Wiśniowej, Nowodworskiego i Dachnowskiego. Wyjazd z okolic północnych odcinków ulic Palmowej i Północnej przez ul. Przemysłową do ul. Puckiej i dalej przez Pogórze. Niemożliwy będzie wyjazd też z rejonu ulic Osada Kolejowa i św. Mikołaja.

Trasa kolarska i biegowa 9 sierpnia

Od godz. 7:30 do godz. 13:40 (trasa kolarska) zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i jezdnia północna od Celnej do Janka Wiśniewskiego), Janka Wiśniewskiego (na całej długości), Estakada Kwiatkowskiego - łącznice z ul. Janka Wiśniewskiego i Hutniczą (przejazd Estakadą na wprost na obu kierunkach zwężony do jednego pasa ruchu), Hutnicza (na całej długości), Jana z Kolna (z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od ul. Władysława IV do ul. 3 Maja), Plac Kaszubski i Świętojańska do 10 Lutego (z możliwością ruchu w jednym kierunku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10 Lutego), Skwer Kościuszki oraz w Rumi ulice: Dąbrowskiego, Pomorska, Gdańska, Dębogórska, Starowiejska, I Dywizji Wojska Polskiego, Rumska (DW 100) do Leśnej w Mostach.

Trasa rowerowa. Trasa rowerowa.

Od godz. 10 do godz. 16:40 (trasa biegowa) zostaną zamknięte: Skwer Kościuszki (od Jana Pawła II do Borchardta), ulice Borchardta, Armii Krajowej (pomiędzy Borchardta a Świętojańską), Świętojańska (od 10 Lutego do al. Marsz. Piłsudskiego), al. Marsz. Piłsudskiego, Prusa (odcinek 200m od skrzyżowania z al. Marsz. Piłsudskiego), Skwer Arki Gdynia, droga rowerowa wzdłuż Bulwaru im. Feliksa Nowowiejskiego, Aleja Topolowa z dojściem do Mariny Gdynia.

Trasa biegowa. Trasa biegowa.

Wydarzenia

Zobacz także

Opinie (322) 9 zablokowanych

 • Znowu utrudnienia? (35)

  Rządy Szczurka powinny się dawno skończyć. Ten człowiek regularnie komplikuje życie mieszkańcom Gdyni. Nikomu nie są potrzebne triathlony, dlaczego muszą oni biegać akurat w centrum? Nie wspominając o jego genialnych inwestycjach: Infobox, Muzeum Emigracji, Lotnisko w Babich Dołach, Sea Towers, Kolejka Górska na Kamienną Górę. Szczurek powinien wziąć z Gdańska.

  • 191 287

  • Tak, powinien z Gdańska wziąć miliardy (2)

   Które PO tam dawała w ostatnich latach. Liczę, że po wyborach parlamentarnych juz Gdańsk nie będzie wysysal pieniędzy całego regionu.

   • 41 19

   • a kumoterzy będą rozliczeni

    • 12 7

   • myslenie zostalo u ciebie daleko, lepiej jak sld rzadzilo i wszystko szlo na slask

    • 4 6

  • (9)

   Bo najlepiej,żeby w Gdyni nic sie nie działo,żeby była cisza i spokój,żebys mógł swóją d...pe przewieźć samochodem na obiadek do mamusi 3 km dalej. Lub pojechać samochodzikiem na spacer na Bulwar, który przeszlifujesz w obie strony i wrócisz przed tv w domu oglądać Familiade. Stuknij sie.

   • 81 32

   • Obiad u mamusi to jest to, co dla 99% Gdynian jest najważniejsze. (7)

    Mozesz sobie kpić, jeśli Matka dla Ciebie nic nie znaczy, ale z większością musisz się liczyć.

    • 15 26

    • Po pierwsze matka a nie Matka. (6)

     Po drugie na triatlon wydały zgodę władze wybrane przez większość. Więc jak piszesz, z większością trzeba się liczyć.

     • 24 6

     • Dowolny rzeczownik w j. polskim może być pisany wielką literą, o ile chce się podkreślić wyjątkowy emocjonalny stosunek do (5)

      przedmiotu/podmiotu, więc zanim zaczniesz kogoś pouczać - sam się naucz.

      Po drugie nie przypominam sobie, a było Gdyni było jakieś referendum, które stawiałoby ludzi przed wyborem Matka czy miejski marketing.

      Sądząc po inklinacjach do manipulacji, jesteś pracownikiem wydziału propagandy urzędu.

      • 7 8

      • Ty masz emocjonalny stosunek do mojej matki? (4)

       Bo pisząc " jeśli Matka dla Ciebie nic nie znaczy", piszesz albo o matkach wogóle (wtedy z małej litery) albo o mojej. No chyba, że o twojej - wtedy przyznaję, nic dla mnie twoja matka nie znaczy.
       A po drugie, demokracja pośrednia działa tak działa, zwolennikiem referendów nad każdą d*perelą nie jestem.

       • 6 5

       • Mam emocjonalny stosunek do pojęcia Matki i Macierzyństwa. (3)

        Emocje są subiektywne z założenia. Większość ludzi na piedestale stawia macierzyństwo, ale nie wszyscy. Na przykład ktoś może czcić prezydenta Szczurka jak półboga i pisać o nim na forum "On" (z wielkiej litery), jak to się tu wielokrotnie zdarzało za przyczyną niejakiego Bezstronnego/Marycha, pracownika UM Gdynia :-)))

        • 4 3

       • Czyli pisałeś o pojęciu matki a nie o konkretnym przedmiocie/podmiocie. (2)

        Miałem rację, z małej litery. No chyba, że pisujesz "uwielbiam Jabłka".

        • 2 4

       • Pojęcie Matki jest konkretnym przedmiotem.

        • 2 0

       • Kurna kolo weź już się zamknij.

        Nie masz racji, "Matka" z wielkiej jest tu jak najbardziej poprawne.

        • 8 3

   • Przeciez Gdynia to wioska rybacka to co ma tam się dziac?????

    • 1 5

  • Cyklo Gdynia (2)

   Poczekajcie do 06.09. Wtedy odbędzie się wyścig kolarski, który zablokuje całą Gdynię i Witomino, Chwarzno, Sokółkę i Kaszuby.

   • 21 3

   • w czasie referendum:))

    • 7 1

   • i kolejne utrudnienia

    • 3 2

  • na szczescie takie sprawy jak zawlaszczenie ziemi gdynianom w orlowie pod pretekstem ustawy drogowej zeby bogaty ziomek naszego szczura mogl spokojnie zawracac swoim bentleyem przechodza bez echa. SZCZUREK KOCHAMY CIE

   • 16 4

  • dobrze mówi (9)

   zgadzam się , nie można tego g*wna zorganizować gdzieś indziej ? tylko wiecznie blokować Gdynię ? że do domu nie można wrócić normalnie ?
   Szczurek już się dawno skończył , wszyscy narzekają ale idą wybierać wspaniałego prezydenta , który nic nie robi.
   zamiast tych wszystkich stolców w centrum niech zrobi drogi , tunel lub most na hutniczej , z estakadą porządek itp .
   A wy głupie tłumoki brońcie dalej Pana prezydenta przez małe p .
   Gdynia piękne miasto które jedyne chyba się nie rozwija.

   • 12 26

   • można wrócić .. (8)

    dlaczego nie można wrócić do domu?? ja wrócę skmką- szybko i przyjemnie..jak trafię na nowy składzik...czy zawsze musimy poruszać się autem ?? nawet po najmniejszych przestrzeniach? po najmniejszych skrawkach ziemi i najwęższych uliczkach...czy to jedyny sposób ,by dokądkolwiek dotrzeć..TO NIE JEST SPOSÓB-TO PARANOJA LENIWCÓW..ot i taka to prawda ...

    • 11 7

    • Blokują jego ulubioną ulicę. (5)

     Tam renował na prawko, tak zdawał, i po innej jeździć nie umie.

     • 11 2

     • (1)

      dobre,dobre.. to ma sens :) pewnie większość krzykaczy ma podobny problem:D :D

      • 5 3

      • Podejrzewam, że na jego ulubionej drodze są tylko zakręty w prawo.

       • 7 1

     • ty lepiej potrenuj jęz. Polski (2)

      naucz się pisać analfabeto , bo z taką wiedzą to ty nigdy nie zarobisz na ten dobry samochód , którym będziesz jeździł po tych swoich innych ulicach.

      • 0 3

      • To język się trenuje?

       Może tak, nie wiem, jestem analfabetą i nie mam dobrego samochodu.

       • 5 0

      • Przymiotnik pochodzący od nazwy kraju pisze się z małej litery.

       • 2 0

    • a nie przyszlo ci do glowy ze mozna mieszkac poza linia skm?
     gdynia zamiast zabrac sie za swoja "polowe" pkm-ki woli organizowac jakies debilne imprezy i budowac lotniska

     • 3 3

    • Wyobraź sobie, że nie wszyscy poruszają się autem....

     ...jest wiele osób korzystających z komunikacji miejskiej i teraz stój w upale w korku w autobusie nagrzanym do 40st C (nie wszystkie są wyposazone w klimę) i wracaj przez godzine do swojej dzielnicy (zamiast 10 czy 15 minut). Umiesz to sobie wyobrazic???

     • 4 5

  • (1)

   Znam dwóch członków PiSu z Gdyni, którzy hejtuja w necie. Naprawdę nie warto się przejmować tymi zacofanymi jednostkami.

   • 6 9

   • Ach to całe szczeście, że jest tylko dwóch chodzących na pasku reakcji hejterów

    a reszta gdynian zgodnym frontem stoi za Wodzem ufna w Jego światłą wizję.

    • 7 2

  • sea towers? (1)

   A co ma Szczurek do SeaTowers? Może zdymisjonujmy go w takim razie za nadmierne upały skoro za wszystko odpowiada ....

   • 6 4

   • O tym co ma Szczurek do Invest Komfortu to by można napisać :)

    • 8 2

  • kolejene utrudnienia

   Jak zawsze utrudnienie i nic tylko utrudnienia jak by to rozwiązać zmienić trasę np dać darmowy dojazd do pracy (np. darmowy autobus pociąg) dla tych osób dla tych co nie mogą dojechać samochodem do domu z pracy i na odwrót, rozumiem ze sport to zdrowie ale czemu ma szkodzić innym ile nerwów ludzie muszą stracić przez te utrudnienia ?

   • 4 3

  • A ty tetryk jestes! Najlepiej d*pe posadzic w fotelu i narzekac!

   • 3 3

  • gdynianka (1)

   Marudo ! Szczurek jest bardzo dobrym prezydentem, najlepiej nic nie robić i żyć jak w średniowieczu :)

   • 2 6

   • bo przeciez jest alternatywa: albo raj Szczurka, albo w Gdyniludzie zaczna sie mordowac i zjadac

    • 0 2

 • A ile miasto zapłaci tak w sumie za to? (8)

  Bo coś sie wydaje, że dwa weekendy imprezek i można by np zbudować wkoncu ścieżkę rowerowa przez całą Gdynię, z której mogli by wszyscy korzystać. No, ale marketing, prestiż

  • 138 72

  • (5)

   obcisłogaci terror po raz kolejny bezczelnie pluje w twarz zwykłym obywatelom płacącym podatki! powiedzmy stanowcze "nie" nachalnemu kultowi tężyzny fizycznej! piwo, gryl, przednie koła golfa w Bałtyku i umcyk spod otwartego bagażnika prawem, nie towarem!

   • 25 14

   • Toż to nachalna nagonka zwolenników golfa na zwolenników polo. (4)

    Precz z przerośniętą limuzyną, tylko polo i lupo.

    • 8 0

    • To bezczelna dyskryminacja miłośników bawarskiej myśli technicznej! (2)

     Jeden naród, jedna rzesza, jedno BMW!

     A tak swoją drogą...Na cholerę ścieżka rowerowa, jak obcisłogaci szusują między ludźmi po chodnikach mając ścieżki dla siebie tuż obok? Żeby stały i szpeciły miasto jak ta estakada dla rowerów która jest za dużym wyzwaniem dla tego bydła, które mimo to pomyka e. Kwiatkowskiego?

     • 3 0

     • zgadzam sie (1)

      sma jestem rowerzysta i jezdze codziennie i nieraz obserwuje jak mimo tego, ze jest sciezka ludzie jezdza po ulicy - nie rozumiem tego.

      • 3 3

      • na jezdni doświadczony rowerzysta ma i wygodniej i bezpieczniej niż na DDR

       która jest wydzielona z chodnika. Kolarz - szosowiec nie ma co szukać na drodze rowerowej nie spełniającej prostych wymogów komfortu i bezpieczeństwa.
       Na przejeździe każdej ulicy poprzecznej musiałby uważać na wszystkich.
       Obowiązek korzystania z DDR wydzielonych z chodnika powinien zostać zniesiony co najmniej dla licencjonowanych kolarzy.

       • 3 1

    • przez tych pajacow tratlonowych

     Wszyscy cierpimy

     • 2 6

  • Płacą za to m.in uczestnicy

   Płacą za to m.in uczestnicy ze swoich opła startowych które nie są małe (na samym początku było to około 120 euro)

   • 12 0

  • ścieżka rowerowa

   Po co Ci ścieżka rowerowa? Z Pogórza jest taka piękna ścieżka a rowerzyści i tak bezczelnie jeżdżą po nogach ludziom na przystanku Obłuże Centrum

   • 0 0

 • fajnie, pewnie na zawodach w Gdyni bedzie młody Shczurh Maciek (2)

  Lubię tego peowca, ktory zasłynął "wiedzą historyczną" o tym jak Polacy wykorzystywali dzieci pod Cedynią

  • 77 43

  • takie gadki i postawy są dla nich typowe, ostatnio powołali nawet ukraiński Zespół Parlamentarny!!! tak tak...

   • 10 2

  • Pan Maciej odkrywa nieznane dotychczas miejsca holokaustu w Polsce. Pomaga oczyścić sumienia narodu sprawców.

   • 10 2

 • Kilkaset osób się bawi (9)

  A kilkaset tysięcy zostanie ich zabawą uszczęśliwionych na siłę...

  • 211 80

  • a kilaset marudzi... (1)

   jak to w cebulowie

   • 39 56

   • ;) no pewnie...

    bo lepiej siedzieć cicho, nie marudzić i potulnie znosić wszystkie idiotyzmy / bareizmy... Nikt nie ma prawa krytykować, a jak już krytykuje to oczywiście zwykły cebulak, bo nie może być tak, że ktoś może mieć odmienne zdanie od twojego.

    • 19 8

  • (4)

   nie kilkaset bedzie sie bawic a kilka tysiecy, na samym dlugim dystansie jest zgloszonych cos kolo dwoch tysiecy uczestnikow

   • 15 25

   • co z tego (3)

    panu Januszowi Witominianinowi się to nie podoba bo nie będzie mógł zjechać swoim passeratti do teatru muzycznego jak co tydzień w sobotę. Jak wiadomo zdanie pana Janusza jest ponad wszystko i nikt inny się nie liczy.

    • 23 30

    • Januszu Anonimie (2)

     Widzę, że jak prawdziwy polski Janusz Cebulak z wąsem wiesz o mnie wszystko tylko nic naprawdę. Każdy ma prawo do własnego zdania - nawet ty, Cebulaku. To nasze prawo.

     • 14 10

     • (1)

      To Januszu odpowiedz co takiego bedzie Tobie przeszkadzalo, ze az na sile bedziesz uszczesliwiany?

      • 5 9

      • a to tak trudno odgadnąć?

       przez imprezkę dla 2 tysięcy osób, będą utrudnienia w ruchu dla kilkuset tysięcy... czego tu nie możesz pojąć?

       • 12 6

  • To Gdynia ma już kilkaset tysięcy mieszkańców ? (1)

   Ładny przyrost tak trzymać

   • 7 10

   • pomyśl, to nie boli

    Czy tylko Gdyni to dotyczy? O turystach nie wspominając, Januszu

    • 7 4

 • (7)

  zamykanie i tak ledwo przędącej przemysłowej części miasta, genialne, no ale impreza dla samorządniaków i po to rzecz najważniejsza, jak nie "dizajnem" to w przedsiębiorcę to zamkniętą drogą

  • 75 36

  • w weekend. (2)

   poza tym zmiany w organizacji ruchu były ogłaszane jakieś 2-3 tygodnie temu, można się dostosować

   • 7 15

   • (1)

    statki zamiast trzymać się tabeli rejsu zaczekają
    kierowcy jadący z kontenerami przez cała Polskę zaczekają
    nawet czas się zatrzyma by kolejna "promocyjna" szopka miała miejsce

    • 16 7

    • Tak, zamiast promować sport to lepiej siedzieć przed TV z wywalonym bebzonem i browarem albo od 6 rano robić okopy na plaży...

     Potem płacz, że w wieku 40 lat problem z wejściem na drugie piętro...

     • 3 4

  • (3)

   wasze komentarze swiadczą o braku znajomosci rozwiązań komunikacyjnych w czasie tego typu imprez. Ruch nie jet wstrzymany, tylko utrudniony.

   • 13 14

   • (2)

    no własnie, jakby tu utrudnic jeszcze życie mieszkańcom

    • 8 5

    • Niedługo utrudniać ci będą życie pielgrzymki i procesje. (1)

     • 3 4

     • te mają to do siebie że odbywają się bodajże dwa razy do roku w dni świąteczne wolne od pracy
      to nawet dla (normalnego) ateisty ich znacząca przewaga

      • 1 3

 • współczuję tym którzy muszą stać w korkach w zasyfiałych autobusach bez klimy (4)

  • 105 21

  • Ja w Gdyni stoje w korku z nowoczesnym trajtku z klimą i nie narzekam jak ty w Gdańsku (3)

   • 17 9

   • Co...

    ...się przypieprzyłeś do Gdańska.

    • 5 10

   • Kompleksy

    Widzę, że ktoś tu ma kompleksy ne temat Gdańsk :)

    • 4 6

   • udało Ci się trafić w jeden nowy przypadający na pięć rzęchów

    • 5 5

 • Termin imprezy (1)

  Nie ma co dramatyzować!!! Zgodnie z treścią artykułu to ma się odbyć w 2105 roku czyli dopiero za 90 lat... Jest czas, żeby się przygotować do utrudnień na drogach.

  Aż dziw bierze, że trojmiasto.pl podaje istotne informacje z takim wyprzedzeniem.

  Odpowiedź redakcji:

  Dziękujemy za sugestię. Treść została poprawiona.

  • 203 3

  • Brawo ten portal

   • 11 1

 • . (5)

  I mieszkańcy Kamiennej Góry kolejny raz uwięzieni :( Skoro miasto organizuje tyle imprez, które odcinają tą dzielnice to powinno pomyśleć np o czasowym montażu kładki na skrzyżowaniu Pilsudzkiego i Legionów aby nie paraliżować ruchu

  • 76 15

  • teleportu dla Leksztonia!

   • 2 1

  • (2)

   pilsudzkiego...

   • 6 3

   • przecież Piłsudskiego też będzie zamknięta!!! (1)

    • 1 1

    • a Piłsuckiego?

     • 3 0

  • Wszystko u ciebie ok z głową,? Mieszkała w środku dużego miasta piszesz takie bzdury? Może zamieszkaj w lesie?

   • 6 0

 • Kto upadł na głowę ? (11)

  Żeby utrudniać życie mieszkańcom

  • 136 43

  • na pochybel z tą imprezą

   • 29 10

  • triatloniści terroryści (2)

   • 33 9

   • tekst nie na poziomie!

    • 5 9

   • Dramat

    Czy będzie coś, z czego to społeczeństwo będzie zadowolone???
    Same narzekania, bez względu na to co się dzieje. Impreza zła, mecze niedobre, trajktki śmierdzące, a morze brudne,,, I do tego będzie jeszcze straszny upał... Proponuję utworzyc komitet wszelkiego sprzeciwu. Smutny i zły ten nasz naród, gdy nie ma na co narzekac...

    • 6 3

  • tego hebaliwa trzeba bojkotować i nie kupować to nie będą organizować takich rzeczy koniec kropka

   • 16 8

  • czeka nas horror na drogach
   postoicie zobaczycie
   przyjezdni + nasi i koreczki gotowe

   • 17 5

  • kogo obchodzą tacy mieszkańcy (1)

   krzyczy, narzeka, protestuje

   płać podatki i siedź w domu! nikt cię nie słucha

   • 16 5

   • urzędnicy tego oczywiscie nigdy nie powiedzą, ale w UM dokładnie tak myślą

    • 2 1

  • Dokładnie tak.

   Urzędnicy usiedli i pomyśleli... hmm musimy zrobić jakąś imprezę żeby utrudnić życie mieszkańcom a szczególnie tobie. Trzeba pobudzić produkcję jadu w społeczeństwie i malkontenctwo ludzi maluczkich którym wszystko przeszkadza. Jak napisano "I d*pę wozić będę i z samochodu nie zrezygnuję choć w korkach stać mi przyjdzie. I wygód się nie wyrzeknę a marudzić będę gdyż mi się należy bom ja wielki i ważniejszy niż inni."

   • 8 6

  • Jak widać, my mieszkańcy, się w żądzie gryzonia nie liczymy. (1)

   • 1 1

   • Ortografia straszna pisiorku

    • 0 0

 • (35)

  Klasycznie Trójmiasto.pl próbuje wywołać g*wnoburze w komentarzach i większą ilość odsłon stąd tytuł Triathlon na ulicach Gdyni w weekend. Będą poważne utrudnienia w ruchu", a można by to zrobić ładniej np. "Triathlon na ulicach Gdyni, światowa czołówka zawodników na starcie, zostaw samochód i przyjdź kibicować".

  Co do pozostałych uwag, że korki, że tłumy, że można to było zrobić w lesie - straciłbym klawiaturę na komentowanie. IM to jest światowa marka i nie macie zielonego pojęcia jak wpłynie na promocje miasta na świecie

  Malkontentów ostrzegam - kontrakt z IM jest podpisany na 5 lat, wiec za rok znowu te straszne korki!

  Pozdrawiam

  • 190 84

  • (2)

   proponuję lepszy tytuł: "radykalny mułła nawołuje do publicznego linczu triathlonistów!"

   • 21 12

   • nudzimy się w wakacje, co? (1)

    • 5 2

    • wręcz przeciwnie, jak widać mam pełne ręce roboty!

     • 6 3

  • Nie ientesesuje mnie t aimpreza za to ni ewyobrazam sobie dojazdu na pogorze w weekend (8)

   Mozna o było zrobić gdzieś poza miastem, czemu nie na półwysep tam przecież itak są korki?

   • 7 27

   • Nic trudnego (7)

    Jedziesz Morską i Estakadą na Obłuże i dalej na Pogórze.
    Estakada jest przejezdna.
    W czym więc problem?

    • 24 6

    • To sobie pojezdz Morska w ten dzien, powodzenia :P (6)

     jw

     • 8 13

     • To jedz w nocy jak w dzien nie pasuje :P

      jw

      • 13 6

     • wsiądź na rower (3)

      • 11 4

      • nie bedziesz faszysto mowil ludziom jak maja sie poruszac

       • 7 14

      • (1)

       wsiądź na rower razem z rodziną i bagażem!
       albo przewieź kontener...

       • 3 4

       • w wakacyjne weekendy TIRy mają zakaz poruszania się (chyba ,że ładunek wymaga inaczej)

        • 4 2

     • To siedź w domu !!!

      • 7 0

  • REDBULL (6)

   tez swiatowy i jaka promocja, a to ze za pieniadze gdynian to juz nie wazne - wazne ze szczurek mial 101% poparcia

   • 7 10

   • Skoro wzrosło mu poparcie, (4)

    znaczy że mieszkańcom się podobało. Przecież miejscowi, którym tak bardzo utrudnia życie, go wybierają.

    • 14 2

    • Czasem żona, którą mąż tłucze przez 30 lat uważa, że jest dla niej cudowny :-))) (3)

     Takie zjawisko w mieście występuje i faktycznie, formacja intelektualna Szczurka będzie rządzić, aż po kres Gdyni :)

     • 6 10

     • poważnie słyszałeś o takiej żonie? (1)

      • 0 2

      • oczywiscie, dziwne, ze ty nie slyszales.

       • 0 1

     • To się nazywa syndrom sztokholmski.

      • 1 1

   • Mieszasz imprezy i mylisz koszty.
    Do IM-a startujący wpłacają wpisowe, więc koszt organizacyjny jest w dużej części pokrywany właśnie z tego źródła.

    • 3 0

  • Powodzenia podczas biegu.

   Mieszkam w miejscu, gdzie dotyka mnie czesc utrudnien i zupelnie nie rozumiem tej nagonki. Organizacja jest w porzadku.

   Uwazajcie na siebie w tym upale.

   • 18 2

  • mam gdzieś baranów, przez których 2 dni całe miasto będzie sparaliżowane. (5)

   • 7 14

   • Barany pozdrawiają osła. (3)

    • 15 3

    • Barany z UM nieźle się nachapały przy rozkradaniu portu i jeszcze widać mało. (2)

     • 2 11

     • Kolejny marzący o tym żeby nakraść (1)

      wypomina innym. Słuchaj, nie nasza wina, że nie miałeś okazji. Jesteśmy pewni, że dałbyś sobie doskonale radę, ale sorry, mało się starałeś.

      • 9 1

      • Typowe rozumowanie Baranów, aby usprawiedliwić swoje złodziejstwo.

       Poczucie winy sublimuje się poprzez stworzenie konstruktu w którym ci, którzy nie kradną to złodzieje, którzy kraść nie mieli okazji. Znane zjawisko :-)

       Przy okazji świetna ilustracja kondycji intelektualnej i moralnej Baranów :-)))

       • 4 4

   • To nie ruszają się w weekend z Unruga pisiorku

    • 4 3

  • Bo to od dłuższego czasu antygdynski portal i to nie jest tajemnicą.

   • 5 5

  • to jedyne czym się zajmujecie w tym urzędzie tzw promocją
   pytanie chcecie promować? skoro powoli w Gdyni nic nie ma...

   • 3 3

  • ta

   swiatowa marka jasne chyba trzeciego swiata

   • 2 5

  • Uczestniku - trafna uwaga. Ten portal to dobre miejsce dla pisowskich i peowskich trolli, a takie tytuły artykułów im sprzyjają. Na całe szczęście zdecydowana większość mieszkańców nie robi z tego problemu, a święto sportu. Wszystkiego dobrego.

   • 4 2

  • debilizm

   Naprawdę nie interesuje mnie promocja miasta ( patrz cymbałów u władzy ) kosztem mieszkańców, zamykanie ulic w trakcie sezonu to nie promocja tylko debilizm, zawody na stadiony !!!!!!

   • 6 9

  • No przyznaje

   Nie mam pojęcia jak takie imprezy wpływają na promocje miasta. Mam wrażenie że tak naprawdę to nikt nie wie, bo w sumie to nie wiadomo jak to rzetelnie policzyć. A może nikt nie chce tego liczyć bo by się okazało że kosztuje więcej niż przynosi korzyści? W przeciwnym razie pewnie wszyscy fani tych imprez by podawali takie dane

   • 4 4

  • (2)

   Już widzę te tłumy turystów, przyjeżdżających z całego świata do Gdyni bo usłyszało, że w Gdyni odbył się Triatlon.

   • 5 2

   • tłumy turystów może nie, ale zawodników wraz z rodzinami i znajomymi owszem..

    • 3 0

   • Akurat bredzisz.
    Moja córka startuje w IM-ach już trzeci sezon i śmigam jej dopingować gdzie tylko mogę a więc w Suszu, Stężycy, Przechlewie, Brzeźnie teraz w Gdyni.
    Zawsze ludzi jest mnóstwo a dzięki temu poznaje się miejscowości, do których być może nie byłoby w ogóle okazji wpaść.
    Właśnie takie imprezy jak maratony biegowe czy wrotkarskie, triatlony czy wyścigi kolarskie zdecydowanie bardziej promują daną miejscowość niż np wypier..lone pieniądze w g.wniany serial z taką szkapą jak Dygant.

    • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane