• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trójmiasto pod śniegiem: poranne problemy na drogach i lotnisku

ms
25 listopada 2023, godz. 09:50 
Opinie (98)
aktualizacja: godz. 10:22 (25 listopada 2023)
W sobotni poranek wielu mieszkańców Trójmiasta po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyło utrzymującą się na ziemi warstwę śniegu. Nz. Osowa. W sobotni poranek wielu mieszkańców Trójmiasta po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyło utrzymującą się na ziemi warstwę śniegu. Nz. Osowa.

Po nocnych opadach śniegu, w sobotni poranek wiele dzielnic Trójmiasta znalazło się pod śniegiem. Śnieg utrudnił poruszanie się po drogach, ale także funkcjonowanie lotniska.Sobotni poranek spędzasz:Aktualizacja, godz. 10:22: Obecnie nie mamy informacji o poważniejszych utrudnieniach czy korkach na drogach Trójmiasta.Trójmiasto pod śniegiem - na bieżąco w Raporcie z Trójmiasta

Prószący od piątkowego wieczoru, a przede wszystkim w nocy śnieg sprawił, że w sobotę rano obudziliśmy się w przykrytym cienką na razie warstwą białego puchu Trójmieście. A przynajmniej ci z nas, którzy mieszkają w wyżej położonych dzielnicach, takich jak Witomino, Karwiny czy Osowa.

Sobotni poranek na Chełmie.

Problemy na drogachWczesnym rankiem czytelnicy informowali o problemach związanych ze śniegiem na obwodnicy Trójmiasta, a także na ul. Spacerowej i Słowackiego w Gdańsku. Przez pewien czas zablokowany był węzeł między obwodnicą Trójmiasta i Południową Obwodnicą Gdańska.

Kierowcy mieli problemy z pokonaniem stromych i nieodśnieżonych odcinków dróg.


Opóźnienia na lotniskuPrzed godz. 9 otrzymaliśmy sygnał, że nieco ponad dwugodzinne opóźnienia mają poranne samoloty wylatujące z Gdańska. W cierpliwość musieli się uzbroić się pasażerowie lecący m.in. do Amsterdamu, Londynu, Frankfurtu, Oslo i Barcelony.

Odloty z lotniska w Gdańsku - sprawdzaj na bieżąco

Poranne opóźnienia na lotnisku w Gdańsku. Poranne opóźnienia na lotnisku w Gdańsku.


Zabawa lisków w GdyniAle śnieg to nie tylko problemy, przynajmniej nie dla wszystkich. Uciechę będą miały dzieci oraz.. dwa liski, których zabawę na śniegu sfilmował użytkownik Raportu z Trójmiasta z Gdyni. Bardzo dziękujemy za przesłany film.

Zabawa małych lisków na śniegu w Gdyni.

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (98)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane