Fakty i opinie

stat

Ukradł rower w Boże Narodzenie

Zobacz nagranie, na którym widać kradzież roweru

25 grudnia, pod nieobecność lokatorów, wszedł do hali garażowej i ukradł postawiony w niej rower. Wyczyn złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, a okradziony przesłał nam jego utrwalony na nagraniach wizerunek. Osoby, które rozpoznają widocznego na nich mężczyznę, są proszone o kontakt z policją.Czy kiedykolwiek okradziono twoje mieszkanie, garaż lub piwnicę?

tak, i poniosłem spore straty 33%
tak, ale straty nie były zbyt duże 31%
nie, na szczęście nigdy 36%
zakończona Łącznie głosów: 1018
Do zdarzenia doszło w hali garażowej przy ul. Polnej 62 w Sopocie. Poinformował nas o nim sam pokrzywdzony, pan Marcin. Brak jednośladu dostrzegł tuż po powrocie z wyjazdu do rodziny na święta Bożego Narodzenia.

- Rower był w hali garażowej, niestety niezabezpieczony, ponieważ takie sytuacje nigdy wcześniej się nie zdarzały - tłumaczy czytelnik.
Na szczęście hala garażowa i jej najbliższe okolice są pod obserwacją kamer monitoringu. Pan Marcin udostępnił naszej redakcji nagrania, na których zarejestrowano kradzież jego jednośladu.

- Zdarzenie miało miejsce w pierwszy dzień świąt, między godz. 23:19 a 23:29. Złodziej wszedł - prawdopodobnie na dorobiony klucz lub na kod jednego z mieszkańców - przez furtkę w bramie, a następnie przez drzwi w klatce i tak samo opuścił miejsce przestępstwa. W międzyczasie zwiedził wszystkie "boksy" i to, co się w nich znajdowało - kontynuuje czytelnik.
Kradzież została zgłoszona na policję, jednak pan Marcin ma nadzieję, że publikacja nagrań z kradzieży znacznie przyspieszy ustalenie tożsamości widocznego na nich mężczyzny. Podał również szczegółowy opis jednośladu, gdyby ktoś natknął się na niego, np. na aukcji internetowej.

Tak wygląda skradziony rower.
Tak wygląda skradziony rower. fot. czytelnik trojmiasto.pl
- Był to rower marki Merida, szary z białymi zdobieniami i czarnym napisem z nazwą producenta na ramie. Rama męska, rozmiar 28. Niestety numeru ramy roweru nie posiadam. Rower miał przy kierownicy uchwyt na telefon typu "pokrowiec", o ile tak to się fachowo nazywa. Przy ramie uchwyt na bidon oraz zabezpieczenie do roweru. Przy dolnej ramie mocowanie do pompki oraz pompkę, a przy tylnym kole mocowanie do gondoli - wylicza pan Marcin.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu roweru czytelnika, są proszone o telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod numerem 58 521 62 22 lub o udanie się do najbliższego komisariatu.

Opinie (156) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.