Fakty i opinie

W sobotę zwiedzisz Stenę Spirit

Najnowszy artukuł na ten temat

Sztuczna inteligencja na statkach Stena Line


W sobotę będzie można wejść na mostek kapitański promu Stena Spirit i zajrzeć do wielu zakamarków, których nie można oglądać podczas rejsów. Atrakcji nie zabraknie też na lądzie, gdzie będzie można m.in. pojeździć na 10-osobowym rowerze.Byłeś kiedyś na pokładzie dużego pasażerskiego promu?

tak, podczas rejsu 63%
tak, podczas dni otwartych 9%
nie, bo mnie to nie interesuje 5%
nie, ale chętnie zobaczę go od środka 23%
zakończona Łącznie głosów: 627
- Dzień Otwarty to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz, bo duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku, z okazji Gdyńskiego Święta Morza - zachęca Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska, rzecznik prasowy Steny Line.

Prom Stena Spirit będzie czekał na zwiedzających przy terminalu przy ul. Kwiatkowskiego 60 zobacz na mapie Gdyni od godz. 9 do 17. Atrakcje dla najmłodszych będą już przed nim - nie zabraknie dmuchanego statku piratów, wieloosobowego roweru, konkursów i zabaw. Najciekawsze dla nieco starszych będzie jednak z pewnością zwiedzanie samego promu. Bez pośpiechu będzie można zajrzeć na mostek kapitański, do kajut, miejsc rozrywkowych i praktycznie wszystkich zakamarków każdego z pokładów.

A jest co zwiedzać, bo pływający hotel jest jedną z największych jednostek przemierzających wody Bałtyku. Na pokładzie jest m.in. dyskoteka, są bary, restauracje, a nawet SPA. Statek może zabrać 1200 pasażerów i 600 samochodów osobowych lub ponad 100 ciężarówek.

Jak dojechać na Dzień Otwarty Steny Spirit

Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny. Za darmo można też dojechać autobusami linii 4F, odjeżdżającymi spod dworca Gdynia Główna co 20 minut. Warto wybrać komunikację publiczną lub rower, bo pod terminalem - jak co roku - będzie brakowało miejsc, a za parkowanie na trawnikach można dostać mandat.

Opinie (57) 6 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.