• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

W weekend zamknięte ulice w centrum Gdyni

Michał Sielski
11 sierpnia 2023, godz. 14:00 
Opinie (134)
Najnowszy artykuł na ten temat Pomysły na "ożywienie" parkingu w centrum
Tak będzie wyglądała docelowa organizacja ruchu przy parku Centralnym i Urzędzie Miasta. Tak będzie wyglądała docelowa organizacja ruchu przy parku Centralnym i Urzędzie Miasta.

Wymiana nawierzchni na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. ŚwiętojańskąMapka oraz koncert Armina Van Buurena na Molo PołudniowymMapka - to przyczyny zamknięć ulic w centrum Gdyni w najbliższych dniach. Utrudnienia nie powinny już występować w poniedziałek, 14 sierpnia.Jeździsz samochodem do centrum miasta w weekendy?

Pierwsze zmiany zaczną się już w piątek, 11 sierpnia, o godz. 18. Wtedy zacznie się zapowiadany przez nas remont skrzyżowania przy Urzędzie Miasta Gdyni.

Planowana jest wymiana nawierzchni na al. Piłsudskiego na wysokości Urzędu Miasta Gdyni od ul. BemaMapka do ul. Świętojańskiej wraz z polem wyłączonym w ul. Świętojańskiej. W związku z tym przejazd al. Piłsudskiego nie będzie możliwy od piątkowego wieczoru do północy z niedzieli na poniedziałek. Objazd zostanie poprowadzony ul. Legionów.

Scena na koncert w Gdyni powstaje od kilku dni.


W niedzielę na Molo Południowym, wieńczącym Skwer Kościuszki, odbędzie się natomiast koncert światowej gwiazdy muzyki elektronicznej Armina Van Buurena. W związku z tym w sobotę 12 sierpnia zamknięty zostanie teren imprezy, a w niedzielę 13 sierpnia dla ruchu pojazdów dodatkowo zamknięta będzie al. Jana Pawła II od wjazdu do Mariny. Te zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać w godzinach 13:00-02:00.

Od poniedziałku do środy 14-16 sierpnia prowadzony będzie demontaż sceny, ale prace nie powinny już powodować utrudnień w ruchu.

Wydarzenia

Sunset Square w. Armin Van Buuren (43 opinie)

(43 opinie)
279 zł
festiwal muzyczny, muzyka elektroniczna, w plenerze

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (134)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane