• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wjechał na myjnię i zasnął. Okazało się, że był poszukiwany

ewel
15 grudnia 2023, godz. 12:15 
Opinie (139)
28-latek  wjechał na myjnię i zasnął. Okazało się, że był poszukiwany. Zdjęcie ilustracyjne. 28-latek  wjechał na myjnię i zasnął. Okazało się, że był poszukiwany. Zdjęcie ilustracyjne.

Uważaj, gdzie zasypiasz, zwłaszcza gdy... jesteś poszukiwany przez policję. Tej uwagi zabrakło 28-latkowi, który najpierw wjechał na myjnie, a później zasnął za kierownicą. Okazało się, że nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, miał za to do odsiadki karę za rozbój. Mężczyzna został zatrzymany.Mówi się: nie śpij, bo cię okradną. Ale w przypadku tego kierowcy lepiej pasowałoby: nie śpij, bo cię złapią.

Gdańscy policjanci w czwartek, 14 grudnia, interweniowali ws. kierowcy skody, który wjechał na stanowisko w myjni, a następnie zasnął.

- Jak się okazało, 28-latek z Ukrainy był trzeźwy, ale za to miał sądowy zakaz kierowania pojazdami do lutego 2024 r. i był poszukiwany za rozbój. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za złamanie zakazu, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku za popełnione przestępstwo rozboju - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.


Do zdarzenia doszło ok. godz. 10 rano na myjni przy ul. HynkaMapka.

Za złamanie zakazu sądowego grozi do 5 lat więzienia.

tu umyjesz samochód - myjnie w Trójmieście

ewel

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (139)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane