Fakty i opinie

stat

Wybierz 'Skrzydła Trójmiasta'

Statuetka  Skrzydła Trójmiasta  podkreśla, że Gdańsk, Gdynia i Sopot mimo swojej odrębności, tworzą wspólny organizm.
Statuetka Skrzydła Trójmiasta podkreśla, że Gdańsk, Gdynia i Sopot mimo swojej odrębności, tworzą wspólny organizm.

Co sprawia, że dobrze się mieszka w Trójmieście? Pasjonujące wydarzenia kulturalne, sport na najwyższym poziomie, inwestycje, które zmieniają nasze miasta, inicjatywy społeczne, pokazujące zaangażowanie mieszkańców. Już od dzisiaj możesz zagłosować w plebiscycie SKRZYDŁA TRÓJMIASTA i wybrać ludzi lub instytucje, które sprawiają, że możemy być dumni będąc mieszkańcami naszej metropolii.Może trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy z Wami już 10 lat i właśnie ta okrągła rocznica sprawiła, iż powstała idea plebiscytu, który będzie promował przedsięwzięcia, wydarzenia i osoby, które sprawiają, że życie w Trójmieście staje się coraz lepsze.

Główną nagrodą konkursu będzie statuetka "Skrzydeł Trójmiasta". To Wy, nasi Czytelnicy, zdecydujecie w czyje trafi ręce.

Chcemy promować zarówno małe lokalne inicjatywy, jak i wielkie inwestycje. Nominujemy zatem plac zabaw, na którym czujemy się bezpiecznie, i który służy rodzinom z dziećmi, ale także inwestycje drogowe, dzięki którym unikamy korków próbując dostać się z Gdyni do Gdańska.

Nominujemy kluby piłkarskie, dzięki którym po latach przerwy możemy pójść na mecz w Ekstraklasie oraz imprezy, na których możemy zobaczyć gwiazdy światowej sławy. Chcemy docenić inicjatywy obywateli, którzy sami potrafią skutecznie zaprotestować przeciwko kontrowersyjnym pomysłom polityków, ale którym także chce się w zimowy dzień zrobić przejazd na motocyklach i sprawić, by najmłodsi zobaczyli świat pełen Mikołajów, rozdających cukierki.

Gdy będziecie głosować na najważniejsze imprezy, wydarzenia i pomysły spróbujcie ocenić je z perspektywy całej metropolii, a nie tylko swojego miasta czy dzielnicy. Pamiętajcie, że gdańska rozbudowana Armii Krajowej odciąża w jakimś stopniu także ulice w Gdyni i Sopocie, a na gdyńskim Opene'rze bawią się mieszkańcy całego Trójmiasta. My, w redakcji trojmiasto.pl, zwracamy na to uwagę każdego dnia.

Chcemy też, żebyście wybrali Osobowość Trójmiasta - człowieka, który sprawia, że jesteśmy dumni, iż to właśnie On pochodzi i mieszka w Trójmieście.

Nasza rola skończyła się na wskazaniu nominacji w poszczególnych kategoriach. Teraz Wy, w głosowaniu internetowym, wskażecie co naprawdę jest dla was ważne, co naprawdę wpłynęło i może dalej wpływa na wasze życie.

Ideę Waszej nagrody zgodnie poparli trzej prezydenci miast - Gdańska, Gdyni i Sopotu, które tworzą naszą metropolię - Trójmiasto. Teraz już tylko od Was zależy, kto sięgnie po "Skrzydła Trójmiasta".

Michał Kaczorowski - redaktor naczelny Trojmiasto.pl

Dziesięć lat temu rozpoczeliśmy tworzenie Portalu tylko w dwie osoby, a dzisiaj Trojmiasto.pl to ponad 30-osobowa redakcja, z pracy której korzysta każdego dnia ponad 90 tys. internautów. Zawsze kierowała nami chęć integrowania wszystkich mieszkańców Trójmiasta, motywowania ich do działań na rzecz całej naszej metropolii. Hasłem przewodnim było i jest "Moje miasto to Trójmiasto". Plebiscyt jest kolejnym krokiem podkreślającym wizję , która przyświeca nam już od 10 lat.

Opinie (132) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.