Fakty i opinie

stat

Samochód uderzył w drzewo

Zobacz film z miejsca wypadku

Po godz. 14 na al. Zwycięstwa zobacz na mapie Gdyni w Gdyni doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód marki BMW uderzył w drzewo. Kierowcy nic się nie stało, ale jego pasażerka została ciężko ranna i była uwięziona w zniszczonym pojeździe. Jezdnia w kierunku Sopotu jest całkowicie nieprzejezdna, policjanci kierują objazdem Drogą Różową.

Aktualizacja, godz. 14:55 Gdyńscy stróże prawa podali właśnie więcej szczegółów dotyczących wypadku, który sparaliżował ruch drogowy w Gdyni.

- Kierowcą był 18-letni mężczyzna, który w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Osoba poszkodowana to kobieta. Wstępną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Szacujemy, że utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze ok. pół godziny - informuje gdyńska policja.Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, do którego doszło pomiędzy przystankiem SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana a ul. Harcerską. Na miejscu są już trzy zastępy straży pożarnej.

- Samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba jest poszkodowana - informuje oficer dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Gdańsku.
Pojazd uderzył w drzewo z tak dużą siłą, że odpadło jedno z kół. Kierowcy - młodemu mężczyźnie - nic się nie stało.

Ciężko ranny został natomiast jego pasażer, który siedział obok niego. Poszkodowany został uwięziony w pojeździe, ale udało się go uwolnić - w ciężkim stanie trafił do szpitala.

- Ruch w stronę Gdańska jest zablokowany. Objazd został wyznaczony tunelem pod torami kolejowymi, a stamtąd przez Drogę Różową - informuje kom. Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik prasowy gdyńskiej policji.
Według relacji świadków zdarzenia kierowca BMW miał prowadzić samochód bez uprawnień.

Zobacz skutki wypadku, który sparaliżował Gdynię

Opinie (351) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.