• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Z zakazem i narkotykami jeździł po Gdyni

on
8 maja 2024, godz. 13:45 
Opinie (52)
  • Nie reagował na polecenia policjantów, a próba ucieczki go nie uratowała. 24-latkowi grozi 5 lat więzienia.
  • Nie reagował na polecenia policjantów, a próba ucieczki go nie uratowała. 24-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać, ale wjechał w skarpę. W trakcie policyjnej interwencji okazało się, że ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Miał też przy sobie narkotyki.Czy nie zatrzymałe(a)ś się kiedyś do policyjnej kontroli?

Funkcjonariusze chcieli zatrzymać kierowcę peugeota do kontroli na ul. MorskiejMapka. Kiedy dali sygnał, żeby zjechał, ten zignorował ich polecenie. No i się zaczęło.

Zamiast się zatrzymać, jechał dalejKiedy kierowca nie zareagował na polecenie, mundurowi włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe, aby zatrzymać go do kontroli.

138 policjantów z drogówki trenowało na torze. Przygotowywali się na lato 138 policjantów z drogówki trenowało na torze. Przygotowywali się na lato
- W pewnym momencie kierowca peugeota - jadąc ul. Morską w kierunku centrum - skręcił w ul. DreszeraMapka. Kierujący nie zwracał uwagi na nadawane przez funkcjonariuszy sygnały dźwiękowe i świetlne, zlekceważył je, po czym wjechał w skarpę - informuje KMP w Gdyni.
Następnie mężczyzna chciał wysiąść z samochodu i dalej uciekać pieszo, ale mundurowi mu to uniemożliwili.

Nie reagował na polecenia policjantów, a próba ucieczki go nie uratowała. 24-latkowi grozi 5 lat więzienia. Nie reagował na polecenia policjantów, a próba ucieczki go nie uratowała. 24-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Chciał uciekać, bo miał powódKierowcę udało się zatrzymać. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Kościerzyny.

- W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma orzeczony zakaz sądowy do kierowania pojazdami. Ponadto kryminalni z gdyńskiej komendy znaleźli w samochodzie narkotyki - przekazała KMP.

Grozi mu kara więzieniaMężczyzna został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy. Następnie przewieziono go do szpitala na badanie krwi, aby sprawdzić, czy nie kierował pod wpływem innych środków odurzających.


Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, tej samej karze podlega osoba, która kierowała pod ich wpływem. Za niedostosowanie się do polecenia zatrzymania grozi do 5 lat więzienia.
on

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (52)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane